Wpis z mikrobloga

Czy wy też doszliście do ściany ? do ligii 4 doszedłem z zamkniętymi oczami. Skład mam ogólnie dobry. W lidze 4 nie wygrałem żadnego z 10 meczy. Miałem tylko 2 remisy. Nie gram źle ale nagle moi obrońcy stoją i mają w dupie przeciwnika. Pomoc ma za zadnie stać z obroną a ciule nie chcą sie wracać. Zero krycia.
U przeciwnika natomiast ciągłe kontry i piękne powroty zaspoołu do obrony. WTF ? nie pomaga żadna zmiana ani strategii anie formacji.
#fut #fifa22 #fut22
  • 3
@himramir jestem w elicie, grałem u kumpla na koncie który jest w 4 lidze. Ludzie w 4 lidze dobrze graja w ataku, ale zupełnie nie potrafią bronić. Pooglądaj jakieś poradniki odnośnie obrony. Przede wszystkim nie powinieneś ruszać środkowych obrońców, jeżeli nie masz 100% pewnosci, że odbierzesz piłkę. Sprawdź tez, czy dobrze masz ustawione wytyczne, wez sobie jakiegoś gotowca od bejotta np
@himramir też zauważyłem, że im słabsza liga tym bardziej schematycznie grają w ataku na jakieś do skutku męczone sposoby( czy to laga na jakiego op piłkarza czy to cały czas sprint na obieg z piłką). Natomiast w obronie wystarczy nie używać sprintu i nie wiedzą co się dzieje. Wychodzą obrońcami tworząc dziury. Atakują na raz i wystarczy dryblować kimś zwinniejszym lewa gałka. A jak jeszcze ich weźmiesz na berba spina czy elastico