Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dyspenseria: po co to komu. Skusiłem się raz na takie dziadostwo z automatu xd zapach super, smak spoko I nic więcej. Lepiej kupić nielegalne za te same pieniądze ( ͠° °)
  • Odpowiedz
bez wesołych efektów. Pozwala zdjąć trochę stresu, odprężyć się. Mi na przykład lepiej dużo się po tym śpi bo mam problemy z snem.


@Dyspenseria: a dawka ma coś do rzeczy?, bo de facto nie da się tego przedawkować tak jak alkoholu czy produktów z thc, jest jakiś czas po którym odczuwa się jakieś efekty? i jak w ogóle sprawdzić czy nie jest to placebo
  • Odpowiedz
@filip-gluszek: tak i 50% od razu. THC jest nośnikiem CBD, ciężko osiągnąć duży wynik CBD nie przekraczając 0.2% THC.
Niestety ten rynek nie jest kontrolowany i nie ma czegoś takiego jak odmiana lemon haze, która jest CBD. Tak nie ma naturalnych suszy CBD 25%. Mogą być z dodatkiem izolatu nawet 80%, ale to już izolat CBD wchodzi w grę.
  • Odpowiedz
@Morritz: od razu czuć efekt. Najlepiej działa na osoby które mają problem z snem, ale tutaj olejki CBD fajnie działają. Susz CBD jest dla tych co lubią palić lub mają waporyzator. Efekt jest subtelny, ale wyczuwalny. Mnie na przykład zapaleniu suszu CBD straszliwie usypia.
  • Odpowiedz