Wpis z mikrobloga

Muszę Cię rozczarować, to nie wojsko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko policja ( ͡ ͜ʖ ͡)


@combatcode: @RAMBOnaBOSO: Muszę cię rozczarować ale 1) w tym lesie jest ośrodek ćwiczeń GROM, 2) wiem co to lata od człowieka z pobliskiej jednostki wojskowej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@PanBulibu: kiedyś do mnie na ulicy pomachala dziewczyna więc sie usmiechnalem i odmachalem. Ciagle patrzyła w moim kierunku aż sie zaczerwienilem. Podchodząc do mnie bliżej wyjela dłoń, zdziwiony też wyjalem na powitanie. Metr ode mnie powiedziała "świetnie wyglądasz" a ja do niej "czy my sie znamy" ona na to, ze mówi do kogoś za mną.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PanBulibu: aha to wszyscy tak wiedzą gdzie ćwiczy grom? Jescze żołnierze z pobliskich jednostek rozpowiadają to na lewo i prawo? Xd

Państwo z kartonu, co może pójść nie tak xd
  • Odpowiedz
@PanBulibu: Kto zna te lasy ten wie, to żadna tajemnica

O tym właśnie mówię xd


@LowcaAndroidow: Zapraszam w te okolice, jak uda ci się znaleźć to miejsce nie utopiwszy się uprzednio w okolicznych bagnach, nie wpadając w transzeje albo zawalone bunkry na opuszczonym poligonie, przejdziesz przez pole detonacji niewybuchów albo nie zakopiesz się w piachu i błocie po pas to gratuluję. Na koniec jeszcze nie daj się wylegitymować
  • Odpowiedz
@PanBulibu: oj to wszytko gra bo ci pomachali przez okno( )


@LowcaAndroidow: To zupełnie inne tematy, pomachali bo wyszedłem z dzieckiem na rękach i pewnie przypadkowo zauważyli. Latają mi nad domem regularnie i dość często więc to żadna nowość jak dla mnie ale rzadko się trafia tak, że akurat syn jest wtedy w domu a nie ja sam.
  • Odpowiedz
Kto zna te lasy


@PanBulibu @LowcaAndroidow: Lasów znać nie trzeba, nikt nie musi opowiadać. Z każdej strony tabliczki "teren wojskowy", WOW objazdem przez centrum Wesołej byleby nie trzeba było poligonu między jednostką pancerną a instytutem techniki uzbrojenia rozbrajać z niewybuchów... ponad 50km2 w wojskowych rękach, nawet na Google Maps i na zdjęciach satelitarnych nie próbują tego maskować. Do niedawna wszystkie osiedla w okolicy obsadzone wojskowymi, teraz trochę więcej cywili
  • Odpowiedz