Wpis z mikrobloga

@Kaczorra: To byli podś#!$%@? z pewnej toksycznej grupy diablo2 na facebooku, gdzie admin gani ludzi za pytanie "ile to jest warte" i nie ma problemu z tym, że grupa jest zasrana ofertami sprzedaży itemów z d2 za PLN
@TheOneWhoKnocks: bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętam jak zacząłem grać na bnecie i moim pierwszym dobrym przedmiotem wyfarmionym na Mefie był stormshield. To była wtedy najlepsza tarcza w grze (oprócz jmoda) i razem z gradfatherem i windforcem najrzadszy przedmiot w grze, warty z highrunę, albo i dwie. A ja byłem świeżak, nie miałem pojęcia ile to warte, wszedłem do gry "trade" i sprzedałem tego storma za... hellslayera,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Xemioza: no jestem, jestem. W D2 zacząłem grać chyba jeden dzień po premierze w PL. Wtedy jeszcze oczywiście na piracie, bo mnie nie było stać na oryginała. Potem, jak wyszedł LoD, to "załatwiłem" sobie klucz z jednej kafejki internetowej i zacząłem grać po nocach (żeby nie zajmować klucza jak ludzie w kafejce grali) ( ͡° ͜ʖ ͡°). A potem poszedłem do pracy i prawilnie już kupiłem swojego
@HuLLaJNoGa: tyle scamow leci ostatnio ze moze sie bal xd

@Kaczorra: Ja na bnet zaczalem w 1.10 dopiero, ominela mnie era importow, ithow i innego badziewia. Ale zalapalem sie na rollback golemem i meteor bonewall dupe xd (ktora bylo baaaardzo dlugo nie spatchowane)