Wpis z mikrobloga

P 24 Kraków

Zgłoszenie 5f61c81ab488bf6c z dnia 2021-10-24 18:57:57

Imię: P
Wiek: 24
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Na co dzień jestem spokojna osoba ale lubie też wyjść ze znajomymi i spędzić ten czas kreatywnie. Ekstrawertyczka, empatyczna, gaduła i osoba stała w uczuciach. Cenie sobie szczerość i lojalność. Mam duże poczucie humoru. Lubie adrenaline. Obecnie studentka kolejnego już kierunków, dorabiam sobie pracując z dziećmi.

Wygląd
178 cm, 75 kg, sylwetka okragła - popandemiczna ;) Mam długie, czarne włosy, oczy niebieskie z żółta obramówka. Brak znaków szczególnych. Preferuje luźne ubrania.

Zainteresowania
Interesuje sie kosmosem i historia - szczegolnie Anglii. Kocham zwierzeta. Ogladam dużo filmów i seriali. Uwielbiam Harrego Pottera, Jurassic World, lego. Chce więcej podróżować. Lubie gry planszowe. Działam też społecznie i w kole naukowym związanym z przedsiębiorczościa.

Czego oczekuję?
Ambitnego chłopaka z duuuużym poczuciem humoru. Poszukuje wierności, stałej relacji. Cieszyłabym się gdybyśmy razem dzielili niektóre zainteresowania. Lubie osoby zdecydowane, które mają jakieś cele w życiu. W przyszłości chce dużo podróżować i rozwijać kariere w rodzinnym mieście Krakowie.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Chętnie wyszłabym do kina, na bilard, kręgle albo dobre jedzonko. Może być też wycieczka. Możemy też w coś pograć i oczywiście gadać na każdy temat.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - oczywiście ale tylko cywilny (ateistka)
Dzieci - tak, za pare lat
Używki - papierosy tak, alkohol tak ale z umiarem

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirabelkaszukamirka
  • 3