Wpis z mikrobloga

@swinka-lesna: ponieważ życie lubi takie przypadki... nie zdziwię się, jak z akcją #10usdchallenge dojedziesz kwoty 6-7 cyfrowej. Mógłbym Cię tylko prosić, byś w swoich wpisach, dołączał też informację dla osób początkujących, z jakim ryzykiem wiąże się taki sposób inwestowania? Żeby potem wiele osób nie zdziwiło się, że to jednak nie łatwo coś takiego powtórzyć...
  • 3
  • Odpowiedz
rzeba być ameba aby coś takiego robić


@swinka-lesna: a Ty piszesz o tym na wykopie :P Dlatego właśnie się martwię, że potem ludzie niesłusznie będą mieli pretensje do Ciebie ;) Dodatnie takiego disclaimera Ci nie zaszkodzi, a może niektóre osoby pomyślą 2 razy zanim coś głupiego zrobią :)
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista:ja naprawdę Ciebie rozumie, i rozumie ten post. Zgadzam się z Toba w 100% ze ludzie będą powielać ten schemat i stracą masę kasy. Ale każdy ma swój rozum, ja nie daje sygnałów, nie podaje wejść czy wyjść. Wiec jakiekolwiek pretensje tylko i wyłącznie do siebie. Na wykopie tez reklamowane są gufno coiny czy inne sziby, ludzie potrąca masę kasy… musisz także mnie zrozumieć
  • Odpowiedz