Wpis z mikrobloga

@bartek-zelazny: Kopyra spoko koleś, spotkałem go kiedyś na jakimś wyjeździe to browara postawił i pogadał.
Wardęga by tak nie zrobił, Wardęga by wysepil piwo a potem jeszcze szkalowal w necie!
  • Odpowiedz
@Prezesowaty: kiedyś miał kanał na yt i wstawiał recenzje różnych piw, jeździł po browarach i imprezach piwowarskich.
Ale to było z 10 lat temu. Czym się teraz zajmuje to nie wiem.
  • Odpowiedz
@basilur: czyli chcesz powiedzieć, że jakiś random z neta który przed kamerą testuje alkohole nazywa kogoś "po*ebanym" tylko dlatego, że ta osoba ma większe jaja niż on? No to nieźle się dzieje w tych internetach...
  • Odpowiedz
@Prezesowaty: Popek też pokazał jaja wycinając sobie część ryja, 90% osób by tego nie zrobiła xD No i mam nadzieję że wiesz że to jest poważna kontuzja i często kończy się wykluczeniem z zawodowego a nawet amatorskiego sportu dobry przykład daje swoim młodocianym widzom pan Sylwester ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DonWitoldKorleone: nadal to jest tylko i wyłącznie jego zdrowie i nie rozumiem co Ci do tego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Żulowi spod żabki też będziesz prawił morały, że nie może pić alkoholu? xD
Widzę, że syndrom dziadziusia za mocno tobie wjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prezesowaty: To nie jest tylko kwestia jego zdrowia ale też społecznej odpowiedzialności jako "twórcy"/"influencera". Sowa też nie ukradła jego loga tylko jakiegoś francuskiego artysty. Czemu Sylwek śmiał zwrócić jej uwagę? Teraz będzie wzystkich złodzei na ulicy łapał? Przecież to nie jego logo xD
  • Odpowiedz
@DonWitoldKorleone: ale on ma korzyść z tego, że nagłośnił fakt że zaebała to logo (zarabia hajs na wyświetleniach), a Ty jaką masz korzyść, że zwracasz mu uwagę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyżby pan był ze stajni Sówki&przyjaciele? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz