Wpis z mikrobloga

Panowie, od wielu lat jestem bardzo zadowolony z połączenia MacBook + monitor jako urządzenie do pracy. Niedawno zakupiłem Macbooka Pro M1, którego mam zamiar używam z monitorem zewnętrznym średniej klasy 27. Przez najbliższe dwa lata moja praca będzie wyglądała tak, że 2-3 dni spędzam w firmie a resztę czasu chciałbym pracować w domu. Zastanawiam się czy kupić kolejny monitor, lub wozić ten który mam w pracy do domu.. Jednak kiedy ostatnio odwiedziłem Media Markt bardzo spodobała mi się jakość ekranu nowego IMaca 24.. Czy warto zainteresować się tym sprzętem i kupić go do pracy w domu? Nigdy nie miałem Imaca i ciekawi mnie jego użytkowanie- czy ktoś korzysta z niego tylko do celów pracy czy również czasem poza nią tak jak w przypadku Macbooka/tabletu? Czy przekątna 24” to nie będzie krok wstecz?
#macbook
#imac
#apple
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gozo3d: iMac jest spoko ale jak dla mnie tylko z uchwytem VESA (niestety trzeba z nim zamówić komputer, nie da się później wymienić). Możesz też poszukać monitora LG Ultrafine 5K, ale bardzo ciężko do dostanie czy to nowy czy z drugiej ręki.
  • Odpowiedz