Wpis z mikrobloga

#bushcraft #hamak #hamakboners taśmy do hamaka:
Pisałem że będę szył (zszywał) tasmy , uszyłem, jedną, trwało to dwie godziny,a tymczasem na chińskim portalu można kupić po 20-50zł za 2 sztuki ( 200-285cm. Są, już przyszły, wcale nie takie znowu najgorsze, ale i tak za krótkie, bo różne miejsca się zdarzają, optymalne dla mnie byłyby 5m. Taśma ma splot podobny do pasów bezpieczeństwa.

Dwa rozwiązania:
1) dla tych co łucznika w domu nie mają: Optymalnie będzie kupić 2 komplety krótkich i połączyć - uzyska się 4m w cenie mniejszej niż za 285cm.
2) Dla fanów custom #diy: lepiej kupić gotowca i go przedłużyć, bo szycie tych oczek zajmuję dużo czasu, Szycia nie polecam, filmy jak się takie taśmy zszywa automatem szfalniczym
wiecejszatana - #bushcraft #hamak #hamakboners taśmy do hamaka:
Pisałem że będę szył...

źródło: comment_1635068315NVLta5fEQY13bFQgD1RMOb.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@wiecejszatana: na #!$%@? tracić czas i kasę? To bushcraft, czy zawody w wyglądzie? Kup sobie linkę do wspinaczki i tyle. Wiążesz jak chcesz, a i wykorzystasz jeszcze na milion sposobów. I w plecaku mniej kilogramów.
  • Odpowiedz
nie masz pojęcia o hamakowaniu


@neuron81: A w dupie mam hamakowanie. Piszę do tagu „bushcraft”. Ja tak tego nie nazywam. Często poluję i w lesie śpię, głownie wykorzystuję ambony, świerki, gałęzie, czy zwykłą palatkę, jak pada. I kilka linek do wszystkiego. Waga plecaka się liczy i minimalizm. A jakieś taśmy specjalne to możesz w buty włożyć. Jeszcze może kurtkę mam za milion cebulionow kupić, nóż za pińcet, specjalne garnki i
  • Odpowiedz