Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja nie wiem o co pytasz konkretnie.
Jestem z tej okolicy(trochę eksploruje te tereny)
i raczej na przestrzeni kilku-kilkunastu lat infrastruktura trochę się polepszyła plus zrobiono wieże widokowe(Ferdel, Cergowa). Ogólnie mam wrażenie, że więcej ludzi odwiedza Beskid niski.
@powsinogaszszlaja: Tak, tam zawinąłem na nocleg (przecudne miejsce... raz byłem jak parę osób nocowało i 2 gości miało gitary, więc klimat był po prostu nieziemski). Odnośnie szkoły to masz na myśli które miejsce? (jedyne, które mnie zastanowiło to w Grabiu w drodze do Radocyny... ale ten odcinek dopiero się ukaże w przyszłą sobotę)
@powsinogaszszlaja: Przyznam się, że w Jaśliskach nie planowałem noclegu więc nie dopytywałem, ale... jeśli była taka możliwość to rozbudziłeś moją ciekawość. W Zawadce tym razem nikt nie nocował (to było w czerwcu więc bazowego też nie było, ale... spotkaliśmy się ok. miesiąc wcześniej gdy byłem z małą grupką znajomych :-) W każdym bądź razie było pięknie wysieczone i rzucałem monetą czy jednach nie rozbijać namiotu bo wieczorem było dość ciepło)
@nippon: Obejrzałem sobie jeszcze raz, jak to teraz wygląda. Zmiany ogromne. Pamiętam początki, gdy jeszcze nie było prysznica na dworze i myliśmy się na zewnątrz w misce, polewając wodę z wiadra.
Była jedna izba i ta z kuchnią węglową. Stół zbity z surowych desek.
Jakie tam były sylwestry. Ech fajne wspomnienia.( ͡° ͜ʖ ͡°)