Wpis z mikrobloga

Chłop podziękował za spotkanie i powiedział że może jeszcze się zobaczymy. Czyli pewnie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@cytmirka: toście się widzę nagadali, oboje nosy w telefonach xD Pocałował chociaż czy nieśmiały soyboy?
  • Odpowiedz
trzeba było iść że mną. Poopowiadalbym ci o metodach impregnacji drewna albo ochronny antykorozyjnych bo to są bieżące tematy którymi się zajmuje.


@kacor87: ona na bank nie wie nawet co to drewno...chyba, że chodziłoby o kołek osinowy...Tinderowy plastik.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HrabiaZet: nie wiem. Nie znam jej. Ale mordo. Obczailem zajebisty sposób na impregnację drewna. Słuchaj! Najpierw odpalasz je palnikiem. Później czyscisz szczotka druciana. I następnie malujesz roztworem 50:50 olej lniany + nafta lub terpentyna. I drugi raz olej lniany. I mordo. Niezniszczalne drewno masz. Jakbyś potrzebował kiedyś jakiegoś patentu to uderzaj. Mam ich trochę. Moje auto to drut i patent. Jeździ zajebiście. Polecam.

Edit. Tak jestem już pijany
Edit2. Nie nie
  • Odpowiedz
nie wiem. Nie znam jej. Ale mordo. Obczailem zajebisty sposób na impregnację drewna. Słuchaj! Najpierw odpalasz je palnikiem. Później czyscisz szczotka druciana. I następnie malujesz roztworem 50:50 olej lniany + nafta lub terpentyna. I drugi raz olej lniany. I mordo. Niezniszczalne drewno masz. Jakbyś potrzebował kiedyś jakiegoś patentu to uderzaj. Mam ich trochę. Moje auto to drut i patent. Jeździ zajebiście. Polecam.


@kacor87: Kierwa może nie duży kaliber ale trafiłeś celnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HrabiaZet: mordeczko. To co ci powiedziałem to na jakieś konstrukcje narażone na deszcze i warunki atmosferyczne. Drzwi to inaczej trzeba. Ale terpentyna z olejem sprawiają że olej głębiej penetruje. Dopiero 2 warstwa zabezpiecza od zewnątrz i po ostatecznej polimeryzacji oleju powstaje piękna warstwa zabezpieczająca drewno. Miłego weekendu.
  • Odpowiedz