Wpis z mikrobloga

  • 0
#diablo2resurrected Mirki drogie , odwaliłem taki numer ,że na piekle chciałem zrobić necro pod summony, oczywiście zresetowałem statystyki, zrobiłem pod necro źle to nie idzie , do orlicy nie mogę dojść gdyż te mobki nie robią wogole dmg. Min błąd trochę bo wcześniej gralem necro pod strzale i klątwy. No i nie wiem jak ruszyć dalej..
  • 14
  • Odpowiedz
@Phex 20 w szkielety 20 w mistrzostwo we władaniu szkieletami klątwy po 1 w szczególności zwiększanie obrażeń i żelazna dziewica na koniec zniedołężnienie i oczywiście wybuch zwłok ja mam jeszcze glinianego golema i resztę pkt wpakowałem w ożywieńcow. Jeśli chodzi o merca to z 2 aktu aura moc daje synergię ze szkieletami. No i najważniejsze czyli itemy które daja ci plusy do skili im wiecej tym lepiej.
  • Odpowiedz
@Phex: merc kosz z might (+lekki kop dmg), insi eth cv * (mana dla ciebie), eth forti, andyface (ll - podstawa przezycia merca) - to taki najlepszy cheap set
zamienniki:
zamiast insi ew ujdzie eth bonehew z shaelem
zamiast forti- stone (def), duriel (res), treachery..
zamiast andyface: gaze, helm z setu tala, thief crown

* gp lepsze, wiem - ale za drogie pod insi imo. w CA/gt/th nawet sie nie baw
  • Odpowiedz
@Phex: juz pomagam!

merc z koszmaru - act 2 - z aurą might (moc) - doda trochę kopa do fizycznego dmg. No i szkieletom, chociaz to nie ich rola.
Jesteś nekromantą, czarujesz - liczy się mana. Więc daj mu olśnienie w eterycznej kolosalnej spisy (CV) - runy tanie jak barszcz + patyk też
Na klatę najlepiej sprawdza się słowo hart (fortitude) ofc w eterycznym armorze - większy def.
Na głowę coś
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@MienciuskiPajonk najgorsze jest to że, zużyłem już reset skilli i wszystko mam pod summony tylko... kompletne zero na piekle. Musze chyba się cofnąć na koszmar i coś pofarmic bo tu nie ruszę..itemkow też zbytnio nie mam żadnych aby coś zrobić z runek. Co radzicie ?
  • Odpowiedz
@Phex: na baalu kosz możesz expic spokojnie do 75, tylko wiadomo - wolniej pojdzie na p1. Polataj hrabe kosz za runkami. Zrob 2x smoke (nef lum) to da ci kopa do resów. Moze stealth, ancients pledge (powinienes miec za questa z a5) albo rhyme - res, cbf, mana regen. Helm - lore/radiance. Pokaz co masz, pokombinujemy
  • Odpowiedz