Wpis z mikrobloga

GTA 3 - wygląda miodnie, Liberty City, te efekty prezentują się jak GTA 4 na modzie

GTA Vice City - plastelina, ale samo miasto wygląda dobrze

GTA San Andreas - gorzej niż GTA 3, lepiej niż Vice City, ale i tak pięknie

Podsumowując: wykop jak zwykle się zesrał na rzadko aż nogawką pociekło. Był płacz, że to będzie zwykłe podbicie rozdziałki, okazało się, że to coś więcej niż wyższa rozdzielczość a i tak źle, bo postacie wymodelowane 20 lat temu wyglądają jak z kreskówki xD 270zł to lekka przesada fakt, ale ja już cena spadnie przynajmniej do 180, to można śmiało brać. Jeszcze zobaczymy, jak wygląda system celowania z GTA V :)

#gta #gry
  • 9
  • Odpowiedz
@AdultEducation2: no tak roznice (lepsze czy gorsze mniejsza o to) sa spore, ale nie zmienia to faktu, ze to jednak wciaz stare gry ktore o ile dobrze kojarze rockstar jeszcze perfidnie teraz wycofal ze sprzedazy i jak ktos teraz chce kupic stara trygloie to musi wybulic 3 stowy. Co jak co, ale to jest lekkie #!$%@? i jestem w szoku, ze widze nawet glosy jak niektorzy mowia ze to jest niska
  • Odpowiedz
  • 2
@conti01 ja nie mówie, że to niska cena. To zdzierstwo. Odnoszę się do samego wyglądu gry, sam za to nie dam 270, musiałoby mnie #!$%@?ć. 180 wydaje się najrozsądniejszą ceną (60zł za każdą grę, wówczas tyle kosztowały porty z PS2)
  • Odpowiedz
@AdultEducation2: Fakt, chyba zesrałeś się na rzadko i uderzyłeś w głowę próbując teraz wmówić że ten "remaster" to całkiem spoko xD Podbite kolory, zwiekszony kontrast i plastelinowe ludziki z pomarańczowymi buziami. A wymagania większe niż GTA V. O cenie nie wspomnę. Nawet nie wiadomo, czy fizyka choćby w małym stopniu będzie przypominała tą z GTA IV, albo GTA V. Każda część GTA na trailerach wyglądała zauważalnie lepiej niż w rzeczywistości na
  • Odpowiedz
@AdultEducation2: nie mowie ze ty mowisz, ale jestem zdziwiony ze sa na necie takie komentarze, ze ta cena jest bardzo ok. Ogolnie nic bym nie mowil, ale nie moge wybaczyc tego, ze usuneli stara wersje ze sklepow.
  • Odpowiedz