Wpis z mikrobloga

@vykk: Powiem ci, że niezły szajs. U mnie ściana, na której są przyłącza jest żelbetowa, a i tak jest wszystko podtynkowo. Odrobineczkę tylko przy prysznicu wystaje.
  • Odpowiedz
@vykk podejrzewam że tak miałeś w dokumentach jeżeli chodzi o przyłącza, tak robią teraz. Z rura od WC miałem podobnie, tylko ze i tak toaleta w zabudowie więc się schowało.
  • Odpowiedz
@vykk: Mało jaka mieszkaniówka jest obecnie sensownie projektowana i wykonywana, współczuję osobom, które takie wyroby mieszkaniowo podobne nabywają.
  • Odpowiedz
@KollA: Nie nie jest to normalne. U mnie jak przeróbki lokatorskie robili i przenosiłem dość daleko od pionu przyłącza w kuchni, to mi wszystko wkuli w podłogę bo w ścianie żelbet, więc się nie dało. W łazience też wszystko podtynkowo. Mówię o deweloperze, nie że ekipa mi to później zrobiła. #!$%@?łbym się w opór jakby mi zostawili tak przyłącza natynkowo, a kanalizację jeszcze tak po ukosie #!$%@?ęli.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
W standardzie wykończenia jest napisane, że przyłącza wod kan mogą być natynkowo. Generalnie najbardziej mi przeszkadza rura WC gdyba była poprowadzona wzdłuż ściany to by się ładnie pod zabudową schowała. A przez ten skręt mam wątpliwości...
  • Odpowiedz
@Silikon: Niekoniecznie ale to zależy od dewelopera. Znam temat od strony wykonastwa i u jednych kuje się nawet żelbety nie patrząc na pręty, a u innych nawet na silce jest na zewnątrz.
@vykk: Co do samego wyjścia kanalizacji to zgodnie ze sztuką pewnie nic z tym nie zrobisz prócz zabudowy. Wszystko zależy od tego ile jest wylewki i jak wysoko jest wystawiony trójnik z pionu. Taka rura na kielichu ma
  • Odpowiedz