Wpis z mikrobloga

Ech mówi się, że to p0lki lecą na mokebe jak szalone, ale chyba każdy facet w hp twierdzi, że Nono jest w jego typie. Więc widać w drugą stronę też to działa, bo nie wiem na co innego ci faceci lecą jeśli nie na egzotykę xD Przecież ta nono jest tak beznadziejna, jak jej słucham to coś mi się robi, a z drugiej strony patrzeć też nie ma na co, laska się porusza jakos tak dziwnie jak stara babcia ( ͡° ʖ̯ ͡°) totalnie aseksualna i fizycznie i psychicznie.
#hotelparadise
  • 12
Uważam, że ona jest ładna, w chwili wejścia do hotelu wydawala się być najładniejsza z uczestniczek. Ale teraz, kiedy obserwuje się jej charakter, sposób poruszania, mimikę twarzy- dużo na tym traci i wydaje się być przeciętna. Atrakcyjność to coś wiecej niż ładna buzia i zgrabna sylwetka, musi być to coś (dla każdego co innego). I ona w moim odczuciu tego nie ma.
@Overthefear: jak dla mnie jest bardzo ładna z twarzy, figura też mi się podobała ale tylko na początku - nie wiem czy one tam wszystkie przytyły czy nono gada takie głupoty, że spada jej atrakcyjność. A co do chodu to się zgodzę, że jakoś tak ciężko i niezgrabnie
@Overthefear: ustaw sobie różowy pasek, i tak wszyscy wiedza ze jesteś jakimś zazdrosnym pasztetem. Nana jest egzotyczna to fakt, ale przede wszystkim jest młoda i naturalna. A do tego ma po prostu śliczna buzię (niezależnie od tego ile gówno klatek znajdziecie gdzie robi dziwna minę) i zajebiste kształty.