Wpis z mikrobloga

@Mr_Hand_of_Fate: Ja jej nie lubię, ale tekst, że ktoś nadaje się jedynie na paszę dla zwierząt, to moim zdaniem jednak przesada. Natomiast w pełni zgadzam się że ona nie ma moralnego prawa kogokolwiek pouczać, skoro sama mu zarzuca zdradę narodową (oni tylko to potrafią, Ziobro merytorycznych argumentów). Do tego chciałbym przypomnieć o jej mocno niejasnych powiązaniach z PCK. Jeśli faktycznie te dzieci okradała, to jej miejsce jest w więzieniu.
  • Odpowiedz
tekst, że ktoś nadaje się jedynie na paszę dla zwierząt, to moim zdaniem jednak przesada.


@Bisson_: Niestety, w żaden sposób się taką krytyką nie przejmuję. Nie mam już ani za grosz empatii wobec pisowców oraz przystawek i nie zamierzam się autocenzurować.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: Daj prawomocny wyrok wobec niej albo zamknij papę. Widzę że poziom godny tego chama spod budki z piwem Sikorskiego. W sumie dziwne że na następce Niesioła którego przebija już znacznie wybrano Sikorskiego.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: A co mnie to obchodzi. W tej konkretnej sprawie sąd nakazał przeprowadzić śledztwo prokuraturze i będzie ją z tego rozliczał. Populizmy twojego kolegi są więc po prostu idiotyczne a widzę że też je zaplusowałeś.
  • Odpowiedz