Wpis z mikrobloga

  • 0
Jakiś szur to pisał, przecież wszyscy wiedzą że po drugiej dawce wracamy do normalności, a trzecia czwarta i piąta dawka to jedynie teorie spiskowe


@Tallahasee Szur pisał o jakiś przelewach od pfizera dla nie wiadomo kogo i dlatego będą kolejne dawki szczepionki. Możesz pokazać te przelewy, oraz kto i ile dostał?
  • Odpowiedz
nie wiem o co ludzie rzucają już dupą z tymi kolejnymi szczepionkami.....przecież na grypę możesz co roku się szczepić do końca życiai nikt się tym nie przejmuje, co jest dziwnego z tym że szczepionka na covid też będzie dostępna co roku ? to raczej normalne


@PISowski_inwestor: nie wiem, może to, że wszędzie krzyczeli jak to zaszczepimy się i wrócimy do normalności, a tymczasem pod płaszczykiem walki z wirusem dalej wprowadzany
  • Odpowiedz
a z powodu szczepienia covid ile razy odebrali tobie prawa obywatelskie ? proszę napisz mi jakie prawa obywatelskie zostały odebrane w polsce ?


@PISowski_inwestor: Prawo do wolności poruszania się po terytorium kraju oraz prawo do wyjazdu za granicę, prawo do swobody działalności gospodarczej, prawo do wolności korzystania z dóbr kultury

A teraz zrób fikołka
  • Odpowiedz
@Dakkar: co ? chyba zylem w innym kraju caly czas xD
mieszkam na podkarpaciu pracuje na slasku jezdzilem co rusz przez cala polske cala pandemie i ze mna setki aut na autostradzie xD to ze gosc w telewizji powiedzial ej nie jezdzijcie to nie znaczy ze to jest prawo, to byl zdrowy rozsadek
wyjazdy za granice to nie jest prawo obywatelskie, jak jestes taki madry musisz to rozumiec ze nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PISowski_inwestor: o proszę jaki posłuszny. Zrobił fikołka

Zapoznaj się z prawami obywatelskimi w Polsce. Ja wiem, że ci się narracja wali ale przyznanie się do błędu to nie jest koniec świata
  • Odpowiedz
jaki fikołek? Zasłyszałeś tekst i powtarzasz bezmyślnie?

Sprawdz sobie dlaczego wirus czesciej mutuje i co to ma do szczepionek akrobato


@Pajdoniusz: no mutuje, mutuje. A mimo tego szczepionkę podaje się wciąż tą samą, a nie co roku inną jak w przypadku grypy.
  • Odpowiedz