Wpis z mikrobloga

Bylibyście zainteresowani serią poradników do FUT22 skupioną na samej warstwie gry? Bez żadnych clickbaitów jak rozpakować Messiego/najlepsze karty itp.

Znam naprawde wiele sposobów i styli gry spoza "mety". Pace whoring już na mnie nie działa, wygrywam składem za 130k z panami którzy mają w swoich składach obu Ronaldo, topowe IFy i inne najdroższe karty. Od razu mówie że nie znam się dobrze na handlu.

Gra jest przyjemniejsza, myślałem o tym długo żeby takie poradniki robić, ale komu by sie chciało oglądać praktyczne poradniki jak nakładać pressing aby przeciwnik grał w określonych rejonach boiska, jak płynnie przechodzić z ataku do defensywy, jak zrobić mind-fuck i umiejętnie zmieniać styl gry z autobusu do full-attack w ciągu jednej krotkiej przerwy w grze, na jakich formacjach można to zrobic, jak wygląda każda formacja podczas różnych faz gry.

Jest kilka sposobów na unikanie losowych wylewów u piłkarzy, ja znam je wszystkie (prawdopodobnie).

Mam spore zaplecze z fify, ale ładnych bramek na moich filmach byście nie zobaczyli, bo nie o to chodzi. Chcemy zniszczyć przeciwnika a nie masować prawą gałe ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#fut #fifa22
  • 9
@Marseloo: ja składem za ok 100k wbiłem do 1 ligi i wbiłem 54 pkt w fut champions. Tak naprawdę jak ktoś nie umie grać to składem za nawet 100mld nic nie ugra. Taktyka i formacja też robi swoje bo z 95% graczy nie zmienia formacji by skontrować formacje przeciwnika.