Wpis z mikrobloga

Na dzisiejszym wysrywie Jacek mówi że "miał kiedyś amstaffa o imieniu Baster, zobaczcie sobie na youtube". No to sobie zobaczyłem. Jest film o tytule "amstaff baster bialystok" z przed 11 lat. Osobą wrzucającą film jest użytkownik "Jakub Zalewski"... Czyżby nasz Pies Aron nie nazywał się ani Jacek, ani Jarek tylko Jakub? Na facebook jest pewien Jakub Zalewski z Białegostoku, i o dziwo ma żonę o imieniu Monika. Przypadek? Czy może to jednak np. brat naszego alkoholika?

Swoją drogą, od 2019 funkcjonuje firma "MAJOR FACH JAROSŁAW ZALEWSKI" z siedzibą w Białymstoku (i uwaga, ma w internecie podany nr telefonu gdyby pewien Nieznany chciał się skontaktować)... Czy ten dzban nazwał działalność gospodarczą od nitroćpuna?

#kononowicz #patostreamy
  • 12
@mgrinzwwa: Dodam od siebie że '' Zalewski '' Jarek kiedyś okradał piwnicę głównie z rowerów i elektronarzędzi po głosie rozpoznaje że to pies aron być może ma brata bo jeden z nich miał żonę a teraz mieszka z kobietą który jest który nie wiem nie wiem czy ma piesaron brata ale bardziej obstawiam że amstafa miał aron i to właśnie on był osiedlowym złodziejaszkiem
@mgrinzwwa: swoją drogą to widać, że za dlugo piesek nie pożył. Uczulenie ma na pół pyska, ale zabawa trwa na filmiku w najlepsze. I to jest właśnie Aron, półidiota, półmenel.