Wpis z mikrobloga

#ps3 #psplus

Zarówno Remember Me jak i MGS:Revengeance są już do pobrania poprzez wyszukiwarkę gier. Nie sprawdzałem Remember Me ale jeżeli chcecie tak jak ja pobrać Metalowy Trybik Solidny przygotujcie 40 GB na dysku ta gra to #!$%@? kolos którego się nie spodziewałem ;D

Instalka 18.5GB powoduje że zagram pewnie dopiero po 19 znając transfery SONY.
  • 17
  • Odpowiedz
@PanKara: Ta sama była moja reakcja. Liczyłem na instalkę w okolicach 10 GB a jak zobaczyłem 18.5 to się przeżegnałem.

18.5x2 = 38 GB miejsca wolnego (Sony sobie liczy jako 19GB podczas pobierania)
  • Odpowiedz
Btw ludzie zauważyłem że jak nie zrobimy pobierania w tle tylko będziemy pobierać od razu przez Store to są jakimś cudem szybsze transfery. Według licznika za 130 minut będę miał pobranego MGS w co mogę w sumie uwierzyć skoro od momentu napisania posta pobrało 4% ;]
  • Odpowiedz
@PanKara: U mnie na dysku same niedokończone gry Spec Ops The line - 8 rozdział ale nie mam siły już na tą grę na Hardzie, Saints Row 3 może godzina gry do końca. Mafia 2 ostatni rozdział :D Muszę to pokończyć to mi się trochę zwolni.
  • Odpowiedz
@klik34: Spradziłem i mam tak... 33 GB wolnego miejsca.

Na dysku Zombie Driver

House of the dead 4

Amy

fifa 14 demo

streets of rage 2

Battlefield 3 - jestem gdzies w polowie i mega mnie nudzi przechodzenie tego tutaj -.-

tekken revolution

:|

Nie mowiac juz o 80% gier z plusa w ktore pogralem godzine albo #!$%@? w polowie
  • Odpowiedz
@PanKara: Ja nieukonczylem Spec Opsa ani razu :D Ale ponizej harda nie zejdę bo tyle juz ukonczylem ze szkoda mi po prostu trofki tej tracic na koniec

A co do gier. Bf3 to crap na singlu chyba tylko 1 misje ukonczylem wiec nie polecam :D
  • Odpowiedz
@PanKara: Mafia też mnie #!$%@? ;D Historia fajna ale gram jak zwykle na Hardzie i dostaje szału jak ja musze wpakować cały magazynek a oni mnie na 2-3 pociski mają i to zza skrzyni.
  • Odpowiedz
@Danny10: Ja tylko 250 ;_; Ale jakoś tam wystarcza tylko denerwuje to że wchodzisz w Store juz coś chcesz pobrać i jeb brak miejsca na dysku i musisz wyjsc, usunac, wejsc ponownie czekajac wieki bo ten store to tragedia potem dopiero pobierac ;D
  • Odpowiedz