Wpis z mikrobloga

  • 0
Ale się wkurzyłem na #duolingo chciałem osiągnąć ostatnią odznakę i zdobyć pierwsze miejsce w diamentowej lidze, to sobie cisnę robię po ponad tysiąc dziennie punktów i mam przewagę nad osoba na drugim miejscu o 2 tysiące, a tu nagle jeb, typek który w środę i czwartek nic nie robił, nagle #!$%@? 5 tysięcy w jeden dzień i spycha mnie na drugie miejsce, mając przewagę prawie 3 tysięcy nade mną. Już raczej nie uda mi się go pobić, bo to jakoś odrealniony zapewne typ. Wkurzyłem się mocno. Wkurzające typu od zawsze na tej diamentowej lidze, o ile w obsydianowej idzie bez problemu osiągnąć pierwsze miejsce, to w diamentowej jacyś sami fanatycy. Nie wiem jak tam skończyć tydzień na pierwszym miejscu nie siedzieć cały dzień na tej aplikacji. A punktów na kupowanie premiowanych zadań wkrótce mi zabraknie. Potem chciałem się przesiąść na #busuu
  • 7
  • Odpowiedz
@kecyc jak masz dużo punktów to przydziela cię w następnym tygodniu do rankingu z osobami, które też mają dużo punktów. Jak odpuścisz to sobie w przyszłym tygodniu, to jeszcze w następnym możesz wygrać ranking mając nawet tylko 1000 punktów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@solitude czyli co, mam tylko utrzymać się w diamentowej lidze żeby nie spaść i następny tydzień nie trafię na takich fanatyków?
  • Odpowiedz
@kecyc:
Zacytuje siebie:

Ja zdobyłem i jakbym miał coś radzić to uderzyć w poniedziałek najmocniej jak się da.


Masz tygodnie w których pierwsze miejsce zdobywasz z 12k, a są takie, że 24k nie wystarczy. Jak wbijesz 3k-4k w poniedziałek to dajesz ludziom z danej ligi znać, że jesteś z tych wariatów 24k - jak ktoś myślał, że może w tym tygodniu spróbuje być top 1 to go podłamiesz i konkurujesz tylko
  • Odpowiedz
@Deykun to zupełnie nie tak. Dałeś przepis na to jak wylądować w lidze z największymi fanatykami, czyli coś czego właśnie chcemy uniknąć. Ja jakoś nigdy nie widziałam osób, które zdobyły te 12 czy 24 tysiące, bo nie biorę udziału w tym wyścigu i nie przydziela mnie z nimi do tego samego rankingu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nl-yt już osiągnąłem co chciałem, a druga sprawa, to jakbym robił tylko w weekend, to straciłbym zamrożenia czasu.
PS. Taka mała podpowiedź jak komuś nie wchodzi dobrze wymowa w duolingo, to można wtedy mówić kilka razy pod rząd aż któryś raz załapie.
  • Odpowiedz