Wpis z mikrobloga

Demo FM13 pierwsze wrażenie:

- Działa płynnie mimo nie najnowszego lapka (menusy odpalaja sie bez opóźnień)

- Zlatan już w sparingach nie ma motywacji i nie daje z siebie wszsytkiego

- Hamsik za 40mln E kupiony, nie wiem czy to realne by było

- Bardzo ciekawie wyglądają treningi, ogarnąć to wszystko i ustawić optymalnie będzie ciezko

- Zmieniony ekran oczekiwania spisuje się dużo lepiej, kalendarz i wiadomosci się przydają

- Podczas oczekiwania na akcję też można obserwować statystyki lub motywacje (szkoda że nie można szczegółowych statystyk zespołu, ilość podań itd)

- Połączone rozmowy indywidualne, np ta na starcie z asystentem, współpracownikami, prezesem

- Na minus ukrycie ekranu wyszukiwania

to dopiero po rozegraniu miesiąca w grze, tak na gorąco

#pilkanozna #footballmanager #fm
  • 46
@Vojtazzz: Taką dałem pierwszą ofertę, nic nie negocjowali tylko sprzedali od razu, troche dziwne. Myślałem że negocjować bede musiał, chciałem sprawdzić jak to działa ;)
@Bunkier: Myślisz, że warto zainwestować w "nieparzystą wersję"? Od wielu lat wychodzi odsmażany kotlet raz na dwa lata. Po udanym FM12 chyba teraz wypada gniot :P Oglądałem filmiki z meczów i niewiele poprawili chyba.
@parachutes: Niby można, ale to mimo wszystko cholernie mozolna zabawa. W FM 13 ma być duuużo wygodniej, za sprawą gry przez Steama, a nie męczeniem się przez Hamachi ;)
@parachutes: Co chwila serwisy rzucają vouchery promocyjne, ja wyrwałem grę za 27$. Jak się zdecydujesz to uderzaj do mnie, postaram się znaleźć coś po odpowiedniej cenie.