Wpis z mikrobloga

@KeepCalm: a co tam sie odwalilo ze zniknal?


@PeterFile: ja tylko pare minut widziałem.
Czerwone RS6 z czarnymi felgami, opowiadała o tym jakaś kobieta 30-35 lat, chyba troszke karyński styl opowiadania miała i tak dalej.

Ale co mówiła to nie wiem, wydaje mi się, że jakby merytorycznie wszystko było ok to film dalej by wisiał na kanale.
@KeepCalm: Poziom filmów u Zachara poleciał na łeb po tym jak poszedł na emeryturę po sprzedaniu autocentrum. Całkiem możliwe, że tej babce od Audi coś nie spodobało w filmie albo komentarze pod nim... no a Zachar to wiadomo, on lubi cenzurować i kasować niewygodne tematy. ;)
no a Zachar to wiadomo, on lubi cenzurować i kasować niewygodne tematy. ;)


@redemptor: jakie tematy cenzuruje i kasuje? Daj przykłady.

Ja wiem tylko o kilku filmach na zacharoff (Audi pseudo-S8, Audi RS6, co jeszcze było?), gdzie sekcja komentarzy to były jakieś igrzyska nabijania się z ludzi na filmach.
@KeepCalm: Chodziło mi o kasowanie niewygodnych komentarzy, nie całych filmów (z tych poleciał jeszcze chyba o Leonie czy jakimś innym wieś tuningu). Dawniej regularnie oglądałem filmy Zachara i np. powracając do tego samego filmu dziwiłem się ile topowych komentarzy poleciało. I to nie tylko takich, które obrażają właścicieli aut (co jest ofc zrozumiałe). Od czasu gdy Zachar dał se spokój i puszcza testy Kamila połączone z jakimiś swoimi archiwalnymi bardzo rzadko