Wpis z mikrobloga

Czołowy "opozycjonista" i "patriota" ma ból dupska

> ak tak. Wszyscy głosujący przeciw pis


@grubson234567: jak głosujesz przeciw PiS jak oni podobnie w sejmie głosują?

Zmień płytę trollu #60groszyzawpis bo monotonny jesteś. Jeszcze w tym kaleczeniu logiki, podczas gdy sam broniłes dytakaczora i jego reżimu xD


@grubson234567: krytyka wszystkiego jak leci co robi "bo PiS" to jest debilizm a nie sensowna opozycja¯\_(ツ)_/¯ Tak jestem za nimi, że nigdy na nich nie głosowałem a moi też ani razu nie poprzechodzili do PiS-u, a u innych takie przypadki były(σ ͜ʖσ)

https://www.wykop.pl/wpis/61103105/wywiad-dyktatora-kaczoparte-i-jego-pojecie-o-ekono/216732769/#comment-216732769

#polityka #bekazpodludzi #4konserwy
  • 10
  • Odpowiedz
wymień choć jedną rzecz za którą PIS-owi nie należy się krytyka.


@danob99: w końcu coś zaczęli robić w sprawie modernizacji armii i przestali im kasę zabierać (w sumie tu się moja lista kończy), a tak to nic nie można powiedzieć albo porównać, "bo nie". PiS podnosi podatki, opozycja się drze to powiesz takim, że oni też podnosili podatki to już jest "obrona" PiSu dla nich, weź gadaj z takimi kasztanami.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: ból dupska nie? Po prostu brak cierpliwości do trolli władzy, tudzież ich pożytecznych dzbanów. Umiałbyś napisać coś własnymi słowami, a nie walić skryptem jak katarynka może było by inaczej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ból dupska nie? Po prostu brak cierpliwości do trolli władzy, tudzież ich pożytecznych dzbanów. Umiałbyś napisać coś własnymi słowami, a nie walić skryptem jak katarynka może było by inaczej ¯_(ツ)


@grubson234567: Sam nim jesteś, robisz z siebie pośmiewisko, wrzucasz debili do sejmu i senatu, dzięki którym pis nie ma jak przegrać wyborów( ͡° ͜ʖ ͡°)

Umiałbyś napisać coś własnymi słowami, a nie walić skryptem jak
  • Odpowiedz
masz na myśli to bezsensowne kupowanie abramsów ?.


@danob99: czyja wiem czy to bezsensowne.

Przez 6 lat odbył się jakiś zakup sprzętu ?


@danob99: Kupili system PATRIOT, HIMARS (lipa, bo bez offsetu), wybór bez przetargu F-35, poprzednicy zabierali armii kasę i nic nie robili.
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: XDDDD Tak tak. Wszyscy opozycjoniści to debile, szachraje i wogóle lewactwo, którzy zbudują tysiacletnią rzeszę kaczoparte, która jest wspaniała i robi tyle rzeczy dobrze. A jak ciebie potem nazywają pisowskich botem, to robisz obrazę i tupiesz nużką udajac symetrystę XD #czarnolisto słuszne i beka z ciebie typie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aż mi się przypomina plakat solidarności z lat 80, który ostatnio wygrzebałem.
grubson234567 - @Kaczypawlak: XDDDD Tak tak. Wszyscy opozycjoniści to debile, szachra...

źródło: comment_1634382954R3sWNFHwbVfWxMaCuTzqGw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wszyscy opozycjoniści to debile, szachraje i wogóle lewactwo,


@grubson234567: to twoje słowa¯\(ツ)_/¯

tórzy zbudują tysiacletnią rzeszę kaczoparte, która jest wspaniała i robi tyle rzeczy dobrze. A jak ciebie potem nazywają pisowskich botem, to robisz obrazę i tupiesz nużką XD #czarnolisto słuszne i beka z ciebie typie ( ͡
  • Odpowiedz