Wpis z mikrobloga

osobiscie pomowil goscia o pedofilie


@iolsh: Masz 10000% ludzie i #!$%@? zapominają jak poważne jest to oskarżenie (#!$%@? to już całkiem popie*doliło i w głowie ma jakieś abw i to dla niego najważniejsze) Jak to by o mnie chodziło chodziło to już dawno bym miał zabukowane bilety i był w drodze ze wszystkimi możliwymi służbami, prawnikami, etc no poruszył bym niebo i ziemię sprowadził do kraju i wsadził do pierdla
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Bolanren: nikt go tutaj nie wyzywał, daje się kamerować to trzeba się liczyć z tym, że jakieś negatywne komentarze mogą się pojawić, dzieckiem nie jest, bez jaj
  • Odpowiedz
@Bolanren:

Czy uważasz że było ok jak husbandoftheboss dzownił do żony Marcina i mówił jej żeby go rzuciła a wpierw wyśmiewał dziecko Marcina że jest grube?

słuchaj nie pytaj mnie o to ciągle. Po raz ostatni....Tak, zgadzam się z tobą, że donoszenie do żony czy tym bardziej wyśmiewanie się z czyjegoś dziecka to #!$%@? zachowanie i ja takich akcji nie popieram. Brzydzę się takimi akcjami.
  • Odpowiedz
Tak, zgadzam się z tobą, że donoszenie do żony czy tym bardziej wyśmiewanie się z czyjegoś dziecka to #!$%@?


@grubas_ulany: Wystarczy być fear to donosów nie będzie, chociaż tutaj się z Tobą absolutnie nie zgadzam że doniesienie żonie gapy o dwójce dzieci i ucieczce z kraju przed alimentami to #!$%@? zachowanie, powiedział bym wręcz iż to dobre zachowanie bo może kobicie oczy otworzyć i życia nie zmarnować, a wysmiewanie grubego dziecka
  • Odpowiedz
@Kroledyp: spoko, każdy ma prawo inaczej widzieć to donoszenie do żony. Co do dziecka, to mi się jednak wydaję, że była jakaś szydera. Sam husband...to dzban, mi też ubliżał, więc tfu na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: Ja jestem w #!$%@? cięty na takie sprawy i czuły, moja nie popularna opinia: Słusznie zrobił, kobita może przejrzy na oczy i nie zmarnuje życia, ludzi trzeba ostrzegać przed takimi śmieciami
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Edit: zresztą nie rozumiem takiego podejścia, chłop narobił dzieciaków #!$%@?ł z kraju TY pracujesz na jego alimenty i mówisz że lepiej nic nie mówić jego żonie, wtf
  • Odpowiedz