Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miraski sprawa jest, ktoś wie czy to się nada na reklamacje? Buty kupiłem jakieś pięć miesięcy i tydzień temu. Chodzę w nich może 3-4h dziennie i się zrobiła dziurka. Generalnie pierwsze oznaki widziałem już miesiąc temu ale nie miałem głowy by se tym dupę zawracać

Nie wiem czy to jest jakaś wada tych butów, czy może ja mam jakąś dziwną stopę ale mam już ponad dwa lata inne buty też z adidasa i dokładnie w tym samym miejscu się też zrobiła dziura tylko że teraz to już jest wentylator a nie dziurka (zdjęcie w komentarzu)

I ostatnie do osób z #katowice ktoś wie czy będę robić problemy z reklamacja w sports direct w supersamie? Opinie na google nie zachwycają xd

#buty #adidas #reklamacja
Anty_Chryst - Miraski sprawa jest, ktoś wie czy to się nada na reklamacje? Buty kupił...

źródło: comment_1634378099ZUuq7VafZGLMgrVRHZMN9p.jpg

Pobierz
  • 16
@Anty_Chryst: przeredaguj sobie to i wysylaj w ramach rekojmi,mozesz najpierw sprobowac im to na jakiegos maila od reklamacji puscic razem ze zdjeciami. jakbys nie chodzil, to przedarcie materialu bez twojej ingerencji nie jest normalne

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

Niniejszym, zawiadamiam, iż zakupiony przeze mnie w dniu XX.XX.XX towar (Buty Vans model VZUKFN4) jest wadliwy. Stwierdzona wada jest istotna, bowiem polega na pogłębiającym się rozklejaniu lewego buta oraz zastosowaniu materiału o
@Anty_Chryst: odrzucą. Z mojego doświadczenia moge polecić buty "do biegania". Nie wiem czy mialem farta, ale na 4 pary 4 są po ponad 2 latach w stanie prawie idealnym. Biegam, chodze, robie na budowie, no obuwie mam do wszystkiego i zadnej pary nie zajechałem. Jeszcze dobrze jest kupować rzeczy w decathlonie, nie robia problemów z wymianą towaru. Przetarły mi sie leginsy do biegania po 20 miesiącach, zaniosłem do sklepu i nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: no właśnie to są niby adidasy do biegania i #!$%@?. Dziwne jest to, że to jest moja druga para adidasów i drugi raz w tym samym miejscu na dokładnie tej samej stopie robi się dziura
@Anty_Chryst: ja mam 2x kiprun long z deca, nike pegasus i ultraboosty. Z czego te z deca maja na oko 1500km biegu, 2 lata chodzenia, budowe domu i kilka tysiecy metrow położonego pozbruk. Stan oceniam na 8/10. Pegasusy do momentu, az zahaczyłem grabiami tez byly 8/10, ale rozerwałem je XD Poszła 1 z 3 warstw i mam je teraz do najgorszej roboty. Ultraboosty są zbyt świeże, żeby obiektywie ocenić, ale po