Wpis z mikrobloga

@LuzikSebastian To jest normalne ze laski szukają ons'ow w nowym mieście / albo kogos kto poatawi drinki i da dach nad głową ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie sluchaj tych kukow co źle Ci życzą. Jeśli masz jej insta i jest on normalnie prowadzony to idź z nimi na imprezę z jakimś kumplem i korzystaj. Co ma być to będzie, najwyżej okażą sie zbyt glupie nawet do łóżka to
  • Odpowiedz
@LuzikSebastian: raczej trap house dla jakichś helupiar XD

@Zetembe dawać mi je tutaj i to zaraz, zrobię im takiego trap hose że same będą mnie błagały żeby je wypuścić, a ja wtedy powiem: oj nie, gra się dopiero zaczęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuzikSebastian: kiedyś na prośbę kumpla nocowałem 3 dziewczyny - z jedną był w związku, pozostałe dwie koleżanki tej jego wybranki. Myślałem ze jedna będzie spała ze mną, a różowa kolegi z drugą, bo jedna wolna nawet wysyłała jakieś sygnały. No i myliłem się - różowa kolegi spała obok mnie (nie, nie było seksu - jestem człowiekiem z zasadami) a tamte dwie razem w sypialni. Morał z tego taki, że nie ma
  • Odpowiedz
@LuzikSebastian: I co będziesz im udostępniał mieszkanie, bo mają c*pe między nogami? Jak ty byś z głodu zdychał to by Ci właśnie żadna różowa nie pomogła ze względu na Twoją płeć a tym bardziej żadna by Ci nie udostępniła swojego mieszkania i swojej dupy z racji Twojej płci. Szanuj się. Niech śpią na ulicy
  • Odpowiedz
@zaloz_konto23: Nie incelowi, tylko mówię z doświadczenia, choć fakt że próbowały mi pomóc. Chociaż w sumie faktycznie nie wiem czy gdyby padło na facetów to by mi pomogli, bo to były dość specyficzne sytuacje, więc ciężko określić.
Niemniej nie zmienia to tego co napisałem w komentarzu wyżej.
  • Odpowiedz