Wpis z mikrobloga

@NieistotneKto: hmmm raczej bym sie nie zpodziewał ruchu w gore dlatego że sezon grzewczy sie zaczyna, wg mnie moment jest dobry zeby wejsc ale trzeba sobie uzmysłowić że te akcje bardzo długo już idą po obecnym kursie, perspektywa na wzrost jest ogromna bo skonczyli zbierać wlasnie kase na ten nowy blok grzewczy 1.2mld zebrali to na srodkach własnych nie biorac kredytu do tego ma od nastepnego roku skoczyc cena pradu i
@NieistotneKto: nie, w mojej głowie pora roku nie ma znaczenia, miało by znaczenie jak by np zima była super długa i ciężka to wtedy faktycznie by jakiś to wpływ miało, ale sam pomyśl jeśli zima będzie taka jak rok temu to czemu akurat w tym roku powinno urosnąć ? dla mnie to już jest troszkę myślenie życzeniowe
@NieistotneKto: Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tą spółka. Ja to widzę tak: z jednej strony ogrzewają/zasilają duże miasto więc mają zagwarantowany popyt. Z drugiej to jednak węgiel i gaz więc nie wiadomo jak będzie z cenami surowców i emisji. Ostatnie dni temu przeczą, ale jak UE dociśnie fit for 55, to różnie może być. W dodatku to PGE więc dochodzi ryzyko polityczne. Dywidenda ok, choć w poprzednich latach nieregularna. Dla