Wpis z mikrobloga

  • 0
@robert5502 nic tak nie powoduje zesranka pisowsko-konfederackich botów jak zdjęcie matki z dzieckiem w lesie xD, każdy normalny człowiek mający chociaż trochę empatii widzi, że to nie powinno być rozwiązywane w taki sposób, niestety moje pokolenie ma sprane łby do potęgi
  • Odpowiedz
@robert5502: Bardzo żal mi tych ludzi bo stali się narzędziem w rękach szaleńca. My bronimy swoich granic by jie dopuścić do sytuacji o której marzy nasz sąsiad. Najlepszym i najbardziej cywilizowanym rozwiązaniem jest przejście przez przejście graniczne nie przez krzaki. Wtedy myśle, że odbywa się to zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
@Purple: ja cały czas nie rozumiem tej całej sytuacji. Dlaczego ci ludzie przechodzą przez te słynne krzaki a nie przejścia? Czy może cześć poszła na przejścia? Co wtedy się dzieje? Czy jakimś udało się przejsc przez te krzaki i są w Polsce?
  • Odpowiedz
Silni wobec słabych, słabi wobec silnych. Ciekawe czy znęcają się nad nimi jak psiarnia nad kobietami na proteście..


@robert5502: Jest różnica. Baby na proteście chociaż brzydkie, stare i/lub #!$%@?ęte, raczej nie będą wysadzały się w powietrze i latały z nożami po ulicach. Najwyżej doprowadzą do magika jakiegoś męskiego #!$%@?, który zdecydował się z taką związać. Natomiast toto na granicy jak najbardziej może spowodować zagrożenie zdrowia i życia osób postronnych, tak
  • Odpowiedz
@robert5502: wiadomo mają u siebie ciężkie warunki ale dostęp do neta też mają, łukaszenka im powiedział że przez białoruś do eu to na luzie, totalnie 0 sprawdzenia tej informacji, nikt nie sprawdził, że na tych granicach ludzi się blokuje jak tylko się da. Zero i stwierdzili, że jadą z małymi dziećmi, no xD już nie mówiąc o tym, że i tak mają fart bo #!$%@? chorwaci, co pokazywano wczoraj bodaj
  • Odpowiedz