Wpis z mikrobloga

ej ale wy kumacie, ze moi przyszli niedoszli teściowie są zdania, ze PiS odbudowuje Polskę, bo Orlen to jest „spółka państwowa”? Cytat: „mów synu co chcesz, ale Tusk wszystko posprzedawał, a oni odkupują”. Kurtyna #!$%@?. Ktoś mi teraz doradzi jak się urwać z tej rodzinki nawiedzonej, już nie wspomnę o tym, ze obydwoje „konserwatorzy powierzchni płaskich” l4 co dwa tygodnie, urlop co trzy.
  • 17
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: ale weź przestań, moi dzień w dzień wiadomości na tvp i inne arabskie miłości, a jak byl strajk mediów i polsat nie nadawał, to teściowa oburzona, bo malanowskiego nie mogła obejrzeć XD ALE ZA STRAJKIEM NIE BYŁA, BO PODATKI KAŻDY MUSI PŁACIĆ!!!!
  • Odpowiedz
@Kononowicz_77: ale ja nawet nie o tym, bo nie ma zamiaru kłócić się o to, ile spółek sprywatyzowało PiS a ile PO, moim zdaniem po prostu obecni wyborcy są zwyczajnie głusi na potrzeby państwa, mimo ze uważają się za patriotów (większych niż Tusk w każdym razie, bo wiesz Tusk to fur deutchland)
  • Odpowiedz
@czerwony_bizon: wolne media nie istnieją, to fakt, natomiast nie wiem, co ty oglądasz lub czego słuchasz, ze non stop te geje i lesbijki :) dodatkowo, to nie jest tak, ze podatek od zysków z reklam do tej pory nie istniał
  • Odpowiedz
@czerwony_bizon: Tak jak wszyscy maja zyskać na polskim ładzie :) kolego, o tym kto ma zyskać a kto stracic nawet nie mam zamiaru rozmawiać, bo jeśli jeszcze nie zauwazyles, moj wpis jest bardziej o tym, jak to ludziom, którzy co dwa tygodnie idą na zwolnienie lekarskie, bądź urlop będąc na tzw. „Etatach państwowych” (moja teściowa mówi wręcz, że pracuje w oświacie, a sprzata w szkole po prostu :))) żyje się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@synkuprosze: Ja zaś słyszałem, że Tusk wszystkie banki sprzedał i ani jednego banku polskiego nie było za jego kadencji. Nawet argument o Narodowym Banku Polskim nie trafił. Osoba mająca ponad 20 lat ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@nativ: Jeśli chodzi o sam Orlen to na pewno sprzedal Orlen transport, kupiła to trans Polonia. Próbowali jeszcze sprzedać Orlen koltrans i euronaft Trzebinia do PKP cargo ale się nie udało. Była tez próba sprzedania Możejek ale nie znalazł się żaden chętny na kupno.
Tendencja była taka, żeby wszystko co się da, zrobić w outsourcing. Sama unia europejska to skrytykowała, stwierdzać że strategiczne elementy do prawidłowego funkcjonowania firmy muszą być
  • Odpowiedz
@Tippler: a mozesz założyć konto w NBP jako osoba fizyczna?
Chodzi o to ze Twoje prywatne pieniadze musiały być w łapach kogos zza granicy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaprykarzXL: Widać Tusk nie jest głupi i ma świadomość, że wszystko co państwowe to syf do którego bezustannie trzeba dokładać bo z prywatni firmami na wolnym rynku nie mają żadnych szans
  • Odpowiedz
@ejkejej: No tak, sprzedaż całej logistyki drogowej i kolejowej, która wwozi i wywozi z rafinerii produkty dzięki czemu może ona pracować jest dobrym pomysłem. Jak by firma transportowa upadła i przestała świadczyć przewozy to najwyżej zatrzymałoby się całą rafinerię i poczekało pół roku albo rok na nowy przetarg. To wszystko po to, żeby oszczędzić 10 mln złotych rocznie w firmie, która zarabia 3mld rocznie (jeśli w ogóle na tym miały
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@synkuprosze: też mam takie osoby w rodzinie. Jak dziadek miał termin za pół roku do lekarza to powiedział że Tusk sprywatyzował wszystko i teraz tak jest. Widać że każdy podobna śpiewka
  • Odpowiedz