Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu (circa 4 miesiące) pisałem tutaj swój wysryw i chciałbym każdemu kto to przeczytał i mi pomógł serdecznie podziękować za poświęcenie chwili swojego czasu. Pisałem wówczas o swojej padaczce. Brałem Depakine Chrono 300 i trwało to łącznie jakieś 5 lat. Dziś wyszedłem ze szpitala dowiadując się, że w istocie, jakieś małe zmiany na EEG są, jednak znacznie bardziej mogą być one powiązane z sercem. Badanie krwi i moczu wykazało, że mam niski poziom kwasu walproinowego, a więc leczenie Depakine było nieskuteczne, czyli napady zniknęły nie przez Depakine, ale wydaje się same z siebie. Przyczyna zaś może być znacznie bardziej kardiologiczna. Lekarze podejrzewają u mnie zespół wazowagalny. Stwierdzili już jednoznacznie tachykardię posturalną i kazali odstawić mi Depakine. Obecnie mam suplementować magnez i iść do poradni kardiologicznej. Napadów nie miałem już od 3 lat (w tym liczę okres, kiedy brałem nieskuteczne Depakine). Moje napady także są nietypowe, bo bardziej przypominają napady nieświadomości. W listopadzie mam natomiast wizytę kontrolną u neurologa. Chciałbym was zapytać, czy ktoś z was ma może zespół wazowagalny? Czy faktycznie te omdlenia mogły przypominać padaczkę? #padaczka #zdrowie #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61698afb820612000adcd5f9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1
  • Odpowiedz