Wpis z mikrobloga

#newworld na jakich ustawieniach graficznych gracie? Ja gram na medium ale myśle czy by nie przejść na low, bo jak jest akcja to fpsy lecą, a na pokładzie rtx 2060 i ryzen 5 2600
  • 8
@Tomahawkkk: Ja mam bardzo wysokie na rtx3060ti Lock fps na 60 i temperatura lata w przedziałach 50-65*C(powyżej 60 załączają się wiatraki dopiero), ale gram w 1080p. Bardzo Ci się grzeje? Latasz na więcej niż 60 fps? Chyba że rozdzielczość większa, tak czy inaczej zawsze warto UV karty zrobić.
@Undying: albo procek niedomaga co w sumie dziwne ale faktycznie wystarczy pare ustawień zjechać. Optymalizacja jakaś genialna nie jest ale jak dla 2060 rtx to pewnie wystarczy znaleźc balans ustawień i okolice high powinny śmigać
@stefan8800: Z odblokowana synchronizacja osiągam ponad 100 fps ale niestety w mieście spadają do 45. Ja i tak gram w gry z synchronizacją ekranu. Może faktycznie procek. Chociaż karta też już raz była w naprawie na gwarancji w serwisie MSI za granicą, eh najprościej byłoby przełożyć inny lepszy procek i zobaczyć efekt.