Wpis z mikrobloga

Amazon vs Allegro 1:0

Postanowiłem przetestować szybką dostawę Allegro i Amazon. Wczoraj wieczorem (13.10.2021 ~21:30) złożyłem zamówienia w obu serwisach. Przedmioty były brane z oficjalnych sklepów (nie od pośrednich dostawców). Amazon gwarantował dostawę do dnia następnego. Natomiast Allegro konkretnie dnia następnego w godz. 18-22.

Wynik dostarczenia:

Amazon
Dostarczenie: 14.10.2021 14:02
Przewoźnik: DHL

Allegro
Dostarczenie: ------
Przewoźnik: X-press Couriers

Jest 23:47 idę umyć naczynia, bo raczej nie otrzymam już kapsułek do zmywarki (dzięki Allegro).

#amazon #allegro #zakupy #kurierzy
lubiedzemtruskawkowy - Amazon vs Allegro 1:0

Postanowiłem przetestować szybką dost...

źródło: comment_1634247982sudmjPMuLp37Or5WAFogvA.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lubie_dzem_truskawkowy: 2 razy korzystałem z szybkiej dostawy tego samego dnia, tylko ja wybierałem PickPacka zamiast X-Press i koło 20 paczki były już u mnie, a jeden raz zamówiłem o 15, tak że byłem pod wrażeniem, że tak fajnie, szybko można coś zamówić. A dzisiaj będzie trzeci raz, bo też mi się kapsułki do zmywarki skończyły.
  • Odpowiedz
@lubie_dzem_truskawkowy: ja się za to sfrajerowałem, bo zamówiłem przedmiot w niedzielę(przed wejściem Prime'a do Polski). Miał on dzisiaj dojść to jest sobota. Wysłali go z Niemiec w poniedziałek i tak wolno sobie jeszcze do mnie jedzie. Jak sprawdzałem ofertę we wtorek już po wprowadzeniu prime'a, to teraz jest napisane że dostawa tego produktu jest na następny dzień. Gdybym poczekał ze 2 dni z zamówieniem to już w środę czy tam
  • Odpowiedz