Wpis z mikrobloga

o ja piórkam !!! Łoniak od dobrych 15 minut, marudzi, że ma już dość i chce jechać do domu, bo on źle wygląda i się zastanawia nad powrotem do domu, bo ma za długie włosy i źle ogoloną brodę i się nie może już dobrze uczesać i tak truje dupę do NoNo, że nie chce wyglądać jak doniczka!

w międzyczasie wrzuca teksty, że nie podoba mu się zachowanie Łajno i że już nie wie czy może jej ufać i, że jak ktoś przyjdzie to on się już żadnej nie spodoba z taką fryzurą itd SEEERIOOO?

zaraz będzie tak, że jak odpadnie, to powie, że celowo nie walczył bo się żaden fryzjer dla niego tam w programie nie znalazł.
#hotelparadise
  • 6
  • Odpowiedz
@Japan_Panda: Prawda chyba jest taka, że bardziej fakt bycia singlem zrobił z niego frustrata, a łoniaki go w tej frustracji i rezygnacji utwierdzają.

On serio nadal marudzi, już nie wiem ile to trwa, ale z pół godziny już chyba tego słucham. Jakaś nagroda mi się należy, że wytrzymuję XD
  • Odpowiedz
@Rosalinea: U mnie cały czas Łoniak leciał...tym bardziej mi się należy nagroda. Choć zz wytrzymywaniem gorzej było. Wszystkie bebechy mi się przewracały. Teraz zmienili na Milchada na niecałą minutę i znów Łoniak ()
To jest znęcanie się montażysty live nad obserwaczami
  • Odpowiedz
@Rosalinea ja #!$%@?, ileż można, to już serio trochę niepokojące, że on każdy temat sprowadza do swoich włosów albo przerywa komuś, żeby po raz milionowy żalić się na swój wygląd. Jeśli brak możliwości ułożenia włosów i brody to dla niego dobry powód na rezygnację z programu to naprawdę coś jest z nim nie w porządku i nie mówię tego złośliwie czy uszczypliwie....
  • Odpowiedz