Wpis z mikrobloga

Witajcie, wyprodukowalem w ostatni weekend cos nowego:
https://soundcloud.com/hufsa-aeternus/the-hinterlands

Z nowych rzeczy to uzylem gitary aktustycznej oraz Cor Anglais, ktorego brzmienie bardzo mi sie podoba.
Generalnie planowalem cos w wolnym tempie, co pasowalo by jako tlo podczas eksploracji w grze RPG. Wydaje mi sie, ze cel niestety nie zostal osiagniety. Chyba troche za duzo melodii, ktora zbytnio przyciaga uwage. Nie zmienia to faktu, ze generalnie jestem zadowolony z efektu koncowego :)

Jak zawsze chetnie poczytam wasze opinie. Z gory dzieki :)

#hufsakomponujemuzykefilmowa <- do czarnolistowania, jesli nie chcesz widziec moich postow na ten temat
#komponowanie #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #tworczoscwlasna #muzykafilmowa #muzykaklasyczna #orkiestrasymfonicznayoutube #muzykazgier
  • 4
@hufsa: strasznie słabo brzmi ten rożek angielski. Nie chodzi mi o muzykę tylko brzmienie, tak jakby obcięte były górne składowe harmoniczne co daje brzmienie jak z tanich głośników
@Saly: Hmmm tu mnie zaskoczyles. Wedlug mnie brzmi bardzo fajnie ale niewykluczam, ze to ja mam cos z uszami :P Chodzi o jakis konkretny moment moze?
@Saly: Chce tez zaznaczyc, ze Cor Anglais jest akurat z innej biblioteki niz cala reszta. No jeszcze gitara akustyczna.
To nie moze byc przypadek w takim razie.