Wpis z mikrobloga

Czytam i z każdym kolejnym postem uświadamiam sobie jakim bagnem jest wykop. Wykopki nie mogą przeżyć że ktoś dla zabawy/ z ciekawości/ lub zwyczajnie charytatywnie wydał 180 zł na akcje. Czasami na wyjście do klubu wydaje się więcej, byle bilet na większą imprezę kosztuje więcej. W sumie nie ma się co dziwić to równowartość dwóch miesięcznych kieszonkowych wykopowych ekspertów.
#kanalsportowy
  • 18
@gawronfly: wykopki maja problem z tym że janusze biznesu myślą że złapali pana boga na nogi, i że janusze czują się jak mini Abramowicze.

Problem w tym że Janusze nadal są Januszami i kupili 1 złotówkę za 180zł. Licząc ze za kilka lat inwestycja przyniesie zyski. Niestety Janusze się przejadą, jak z amber goldem.
@niepopularna_opinia: Ja z tym problemu nie mam. Dofinansowałem w życiu marzenia wielu osób. Marzy mi się żeby takich osób było jeszcze więcej. 180 zł to bardzo tanio, jeżeli okaże się że jest oszustem ( a wątpię), przeproszę wszystkich. Ciekawe czy te wszystkie plujące wykopkowe mordy będą miały tyle odwagi, jeżeli te pieniądze pójdą w dobrym kierunku.
@smuteg: słuchając telefonów od kilku z "akcjonariuszy" to stwierdzam że mają oni problemy z tworzeniem zdań wielokrotnie złożonych. Stanoski nie popełnił przestepstwa ani nie zrobił nic złego. Z marki wartej kilkadziesiat tys złotych zrobił w jeden dzień markę wartą 22mln złotych.

Ktokolwiek mu doradził w tej kwestii należy się butelka dobrego trunku.

W Amber Gold bylo to samo, "KUP ZŁOTO" ludzie wplacali pieniadze i mowili ze zainwestowali w zloto. Złota ani
Problem w tym że Janusze nadal są Januszami i kupili 1 złotówkę za 180zł. Licząc ze za kilka lat inwestycja przyniesie zyski. Niestety Janusze się przejadą, jak z amber goldem.


@Shewie: dokładnie dlatego kupiłem te akcje a teraz siedzę i pastuję buty bo jutro z aktówka jadę PKS'em do Warszawy xDD Ludzie kupowali to gówno bo gość ma dość szczytny i ambitny cel. Próbuje zamieszać trochę w polskiej piłce. Jeżeli ktokolwiek
@newerty szkoda, że zakolak się śmiał z emisji akcji ekipy friza a sam wypuszcza jakiś scam
Ogladalem te jego wypociny, że on nie jest oszustem. Jest super kupujcie budujemy drużynę. Jeżeli ktoś serio inwestuje w te akcje to jeszcze zawyje w poduszkę a jak to ma być zabawa to easy. Tylko ludzia ja prosza nie #!$%@? tam oszczędności zycia.