Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie oglądania seriali 4 fazy.
I pojawia się pytanie.
What's IF jest kanoniczne. Obserwator dla którego kamienie nieskończoności są potężne nadzoruje światy.
A w serialu Loki mamy agencję kontrolującą czas, dla której kamienie są niczym.

Jak to jedno z drugim zgrać zwłaszcza że oba dotyczą podobnego zagadnienia.

#marvel #whatif #loki #avengers #mcu
  • 9
@militarysta_amator: obserwator nie ingeruje, dopiero jak dał ciała i złol zagroził całemu multiwersum to zaingerował.
dobry kang pilnował wszystkich uniwersów i linii czasu by anomalie nie rozwaliły multiwersum

a jak to połączą? to sie dowiemy w kolejnych filmach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@militarysta_amator: @guest: Raczej ten Obserwator wszedł w wolne pole po dobrym Kangu.

Zakładam, że ten Obserwator "panuje" nad jakąś częścią linii czasowych, a jacyś następcy Kanga innymi wieloma liniami.
Reszta historii kolejnych faz MCU, to będzie walka między różnymi takimi potężnymi bytami, które będą wysługiwały się swoimi "bohaterami"(co już w What if miało miejsce) i "antybohaterami" oraz złolami.

Jedni będą tylko bronili swojej wiązki linii czasowych, inni będą ekspansywni.
hmm.. TVA chyba jednak nie pilnowało linii czasu przed rozwaleniem multiwersum, a jedynie by nie powstał zły Kang


@guest: Ja też o tym nieraz pisałem na wykopie na tagach związanych z mcu.
hmm wydaje nadal nie odpowiedzieliscie na zapytanie


@jakubeskulap: jakie jeszcze? o kamienie? pewnie kamienie nie sięgają wymiaru kwantowego.

Wiecie moze jak sie nazywaja stworzenie wchloniete przez Dr Strange? Oczywiscie ten koncowy to Shuma-Gorath.


@jakubeskulap: nie.