Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bielecki:

czemu? xD

Moja piszczała tak, że sąsiad się pytał czy u nas wszystko gra XD

a można to jakoś zabezpieczyć przed cieknięciem, jednocześnie nie rezygnując ze skina?

Jak już poleciało, to będzie lecieć (z tego miejsca). U mnie zawsze cieknie tylko trochę bo stosunkowo mało osocza wydzielam. Wkleiłem kawałek skina w to miejsce i było git. U różowej było gorzej. Ona miała tam cały basen i nie było większego sensu
@MalinowyStworek: udało się skontaktować z tatuatorką, poleciła po prostu ściągnąć skina, posmarować kremem i zakryć folią. Niestety nie miałem dobrego materiału na filmik ( ͡° ͜ʖ ͡°) różowa powiedziała, że ściąganie skina to pikuś z samym tatuażem. Dzięki za pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@keczynski: różowa mówi, że po prostu jest dość mocno przyklejony do skóry, jak mocniejsza taśma klejąca. Tatuatorka polecała odklejać pod bieżącą wodą, żeby woda wchodziła pod skina i tak też różowa robiła - może różowa Malinowego odklejała na sucho? Nie wiem

@Zkropkao_Na: bardzo dużo ludzi chodzi w folii przecież i nic im się nie dzieje. Oczywiście nie mówimy tu o założeniu jednej folii na tydzień, tylko zmiany parę razy dziennie,