Wpis z mikrobloga

#secondhand #gorzkiezale #boldupy Byłem dzisiaj w lumpie, bo wszyscy tak zachwalają, jakich to rzeczy nie wyciągnęli spomiędzy wieszaków, jakie wspaniałe, nieużywane ciuchy wiszą, Nie k@#@a, tak to nie działa - bród, smród i ubustwo dosłownie, syf i malaria. Na 1500m^2 nie znalazłem NIC wartego chociaż przyjrzenia się dłuższą chwilę. Chociaż może dlatego, że już prawie tydzień od DOSTAWY! K@$!a, nie, no nie!
  • 6
@Ricz: fix'd

Byłem dzisiaj w lumpie, bo wszyscy tak zachwalają, jakich to rzeczy nie wyciągnęli spomiędzy wieszaków, jakie wspaniałe, nieużywane ciuchy wiszą, Nie #!$%@?, tak to nie działa - bród, smród i ubustwo dosłownie, syf i malaria. Na 1500m^2 nie znalazłem NIC wartego chociaż przyjrzenia się dłuższą chwilę. Chociaż może dlatego, że już prawie tydzień od DOSTAWY! #!$%@?, nie, no nie!
@Ricz: Trzeba wiedzieć jakie materiały lubisz. Jak widzisz fajny materiał, to patrzysz czy kolor odpowiada, bla bla, chociaż to są raczej beginnertipy. W sumie to trzeba lumpa dobrego znaleźć i tam szukać szczęścia :D