Wpis z mikrobloga

Jako 25 letni przedstawiciel wzrostaków (193 here) mogę wam jedynie powiedzieć że #rozowepaski poniżej 165 wolą takich jak ja niż niskich przegrywów. Czują się przy wysokim facecie bezpiecznie. Tak więc możesz być byczkiem 175cm wzrostu ale i tak przegrasz z suchoklateksem 193 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #wzrostpill
  • 20
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: To prawda, ale że ja też mam tyle wzrostu stwierdzam, że na uj mi taki damki manlet, więc nawet się za taką nie obejrzę i weź się ogarnij i bierz wyższe chłopie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lguodwznkoi_e: @Yurakamisa: no niby tak ale praktycznie to nie, większość wzrostakow to patyczaki bo im trudniej przybrać wage, do tego środek ciężkości jest wyżej i łatwiej takich obalić. Zwykły manlet co trenuje jakieś Sztuki walki z rok by #!$%@?ł 90% wzrostakow
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: 195 here i co? No i gówno XD. Za kilka dni ćwieć wieku wypada a ja dalej jedyne co robiłem to trzymałem za rękę. Patrzę na znajomych i widzę pary kompletnie nie spełniające legendarnego "min 180cm" i się powoli zastanawiam, że to wina chyba tylko i wyłącznie mojej nieśmiałości, introwertyzmu i fobii przed miejscami w dużą ilością ludzi. A najbardziej dobijające jest kiedy słyszysz od znajomych albo ludzi z którymi
  • Odpowiedz