Wpis z mikrobloga

@Gadzinski: Ja kiedyś nie miałem przekonania, ale w końcu go nabrałem i mam fazę na rapsy zza oceanu. Ogólnie rzecz biorąc słucham niemal wszystkiego, tylko w fazach - raz jedno, raz drugie, raz trzecie.
  • Odpowiedz
@Katorz: Imo fajne połączenie :) Coś innego w polskiej muzyce. Pomimo, że przekaz jest dosyć prosty to do mnie trafia. Być może, że sam zaliczyłem awanturnicze imprezy i tekst niejako dotyczy mnie przez to jest to jeden z utworów z którym się utożsamiam i raczej właśnie przez to mi się podoba.

@Adfuturamreimemoriam: Ja tak samo :) Pomimo, że rock/metal to raczej główny gatunek to sam przekrój gatunków, których słucham mam
  • Odpowiedz
Nic nie poradzę, że ten język tak na mnie działa :P

@Katorz: język - chodzi Ci o samą konstrukcję tej piosenki? (w sensie proste słowa, przekaz, używanie slangu etc?)

oprócz tej piosenki firmy to jeszcze podoba mi się to:

#prawactwo
Gadzinski - Nic nie poradzę, że ten język tak na mnie działa :P



@Katorz: język - c...
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Mam na myśli brzmienie, przecież czeski zawsze Polaków rozśmieszał - a ten Orion to chyba z Czech jest. W tej wypowiedzi piłem do zagranicznych raperów.

Tak, znam to :]

A to znasz? Wyję ze śmiechu oglądając to i słuchając :D

EF I ER EM A BRRRRRRRRAH! xD
K.....z - @Gadzinski: Mam na myśli brzmienie, przecież czeski zawsze Polaków rozśmies...
  • Odpowiedz
@Katorz:

skoohwysynyyyyyyyyyy xD

nie, nie słyszałem tego :P Czy czasem teledysk nie jest kawałkiem z tej afery jak Firma niby biła się komuś do domu'?

Taki przekaz do mnie nie trafia :P Pomimo szerokiego zakresu znajomych jakoś to mnie nie kręci. Ale znam ludzi, którzy jarają się taką muzyką.

Wychowanie w blokowisku robi swoje :P
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Też z tego okrzyku wylałem :D Ten kawałek ("Wstrzymaj mocz" :D) jest raczej starszy od tego wjazdu na chatę, który ponoć był ustawiony, by pokazać jakie to kozaki z chłopaków są.

Ja mam bekę gargantuiczną z tego. Btw kiedyś z Firmą grywał taki typ... Pomidor - jest na tym wywiadzie za Popkiem, koło Morskiego (całości oglądać nie musisz ale obczaj jaki Monster chudziutki xD) - typ maksymalnie #!$%@?, zresztą zobacz
K.....z - @Gadzinski: Też z tego okrzyku wylałem :D Ten kawałek ("Wstrzymaj mocz" :D)...
  • Odpowiedz
@Katorz: no proszę jakich informacji się dowiaduję :)

Popek rzeczywiście był mały. Widocznie akurat znalazł sobie image, który mógł sprzedać i mu się to udało.
  • Odpowiedz
@Gadzinski: Firma nie jest mi obca i nie zaskoczy mnie nikt, że hejtuję czegoś czego nie znam :P

Co do Popka: czub jakich mało (akcje ze skaryfikacją, stulejizacja etc) ale ustawić to się ustawił ładnie.
  • Odpowiedz