Wpis z mikrobloga

Zamierzam się pozbyć swojego centrum dowodzenia wszechświatem, od roku używam go do internetu i youtuba a to trochę overkill ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomożecie z wyceną?

Na pewno w całości nikt tego nie kupi, więc raczej wszystko na części.

Monitor - Dell Alienware Gaming AW3418DW (ma jedną paskudną rysę widoczną pod światło/ na jasnym tle, z 4-5 cm - nie robiłem z tym nic bo mi to nie przeszkadzało ale może da się to jakoś spolerować)
GPU - ZOTAC GAMING GeForce RTX 2080 8GB AMP z zamontowanym Corsair Hydro Series H55 na Krakenie G12.
Procesor - AMD Ryzen7 2700X
MOBO - MSI B450 TOMAHAWK AM4
RAM - DDR4 G.SKILL 16GB 3200MHz Ripjaws VBlackCL16 (2x8GB)
Chłodzenie proca - Nzxt Kraken X62 v.2
Obudowa - Nzxt H500
Klawiatura - CORSAIR STRAFE RGB MK.2 SIL. (cztery diody #!$%@?, A, X, C i B świecą jakoś dziwnie)
Mysz - SteelSeries Rival 600
Słuchawki - SteelSeries Arctis 7 Białe (trochę ten biały się zrobił szaro-żółtawy od słońca, ale nie jakoś strasznie)

A może ktoś chce to w całości? Komputer właściwie bezgłośny, wydajny, grałem na nim w Cyberpunka i Modern Warfare, trochę szkoda to kisić do przeglądania Internetu. Tanio oddam, najlepiej w Warszawie.

#pc #komputery #pcmasterrace #sprzedam
  • 12
@wacek_1984: 1000 zł? Tylko jak coś to za parę dni - tydzień najwcześniej, muszę się przerzucić z dyskami na innym komputer. No i nie wiem czy mam jeszcze to oryginalne boxowe chłodzenie, mogłem je wyrzuć do śmieci, nie chcesz może Krakena do zestawu za jakieś 400zł? :P
@heherbata: 3000 zł?. Gwarancja niby była trzyletnia ale karta ma wyjęte oryginalne chłodzenie i wsadzone wodne H55 na podstawce Kraken G12, do tego musiałem obciąć kawałek metalowego obramowania gniazda wejściowego żeby nie zdejmować backplate'a - wszystko pokaże na zdjęciach albo ewentualnie przy oględzinach osobiście. Oryginalne chłodzenie gdzieś chyba też mam, ale jeden wiatrak coś na nim rzęził, dlatego zamontowałem bezgłośne wodne.
Zrobiłem trochę porządków i zaczynam wyprzedaż, na razie lecą akcesoria, wszystko jest na OLX ze zdjęciami:
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/171feN/

Na chwilę obecną:
Głośniki 2.1 Logitech Z333 - 150 zł
Corsair STRAFE RGB MK.2 (Cherry MX Silent, RGB) - 350 zł
Myszka SteelSeries Rival 600 - 100 zł
Myszka SteelSeries Rival 310 - 50 zł
Słuchawki SteelSeries Arctis 7 wireless białe - 340 zł
Pad Xbox One S 1708 biały - 130 zł (mam dwie