Wpis z mikrobloga

vettel jest winny Robertowi to miejsce w Astonie, za Australie 2009 i to co tam odje..ł...
seb zmienił sie od tamtych czasów, wtedy był jeszcze młody i wyszczekany, jeśli ma minimum przyzwoitości i gryzie go sumienie to powinien oddać to miejsce, tym bardziej że wyniki już nie
zachwycają i przez demencje nie potrafi nawet dobrze dobrać opon na mokry tor, jak teraz w Turcji - od kogoś takiego młody Stroll ma nabierać doświadczenia?
godne pożałowania, niemiecka miernota nie ma już przyszłości w stawce Formuły 1
#f1 #kubica #rk2022
  • 19
  • Odpowiedz
@CaVarese: a co może nieprawdę napisałem? jesteś Polskim patriotą czy opcja niemiecka? po twoim komentarzu już wiem która, nie musisz odpowiadać
  • Odpowiedz
@3x32: Myślę, że się mylisz. To nie tylko Vettel ale cała stawka jest winna Robertowi miejsce, powinien sobie wybrać zespół, w którym najlepiej by się czuł. Nie zrobią jednak tego bo boją się jego talentu i wiedzą, że walka o mistrzostwo nie rozgrywałaby się wtedy tylko między dwoma zawodnikami. Zresztą jaka walka, Robert by zdominował nie jeden sezon.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: ale z drugiej strony dlaczego Robert miałby chcieć jeździć w formule 1 w 2022 roku? trzeba zobaczyć jak zmieni się układ sił w stawce i dopiero wtedy wybrać w roku 2023, np. taki McL czy RB mogą zaliczyć mocny zjazd formy
  • Odpowiedz
@3x32: Myślę, że ogromna wiedza inżynieryjna Roberta ma tutaj wiele do powiedzenia. Myślę, że obserwując co się dzieje z obecnymi konstrukcjami i to jak zespoły pracują on już wie kto będzie mocny w przyszłym sezonie.
  • Odpowiedz