Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio kilka #greenout fresh bomb od @dutchtherapy w @Dyspenseria i postanowiłem, pomimo tego że nikt nie pytał zrobić krótką recenzje jako osoba z dosyć wysoka tolerancja na THC (jako pacjent medycznej marihuany przyjmuje średnio od 0,7 do nawet 1,5g na dobę, choć ostatnio zdecydowanie mniej ze względu na braki w aptekach).
W telegraficznym skrócie:
Wersja light dla mnie rzeczywiście jest bardzo light, po około dwóch godzinach przyjemnie lekko ale pełen ogar.
Pół wersji strong w dużym uproszczeniu jak 1,5 light.
Cała buteleczka strong już było jak po dobrej jakości ciasteczku także szczerze mogę polecić.

Myśle ze jak ktoś jest rekreacyjnym użytkownikiem raz na jakiś czas to dobrze poczuje już wersje light, a pół stronga może być za dużo.
Jeśli chodzi o doznania smakowe to owoce leśne dużo lepsze niż mix cytrynowy.
Generalnie polecam się przejść do @Dyspenseria w Lublinie albo na stronie Dyspenserii zobaczyć co mają, bo maja sporo fajnych rzeczy, oprócz samych greenoutow.

  • 11
  • Odpowiedz
@Forrestpl: xDD jarasz od 0.7g do 1.5g i jakas gowno buteleczka cie niby sklada xDD echh te platne wpisy. Kiedys jphwdp wyjasnil te firmy wpisem, ze to #!$%@? dziala i byl spokoj, a wy dalej meczycie bule z tym syfem
  • Odpowiedz
@Lukaszewski23456: Uważaj, spożywanie thc doustnie jest ryzykowne bo faza schodzi bardzo, bardzo powoli. W takim przypadku jak ty, o ile nie ma się problemów z sercem wystarczy zapewnić komfortowe miejsce i osobę do opieki, która będzie uspokajać. Powiem Ci, ze będąc w Holandii testowałem różne dawki doustnie i nawet te same dawki potrafiły inaczej zadziałać i to na prawdę raz ledwo żyłem, a kilka dni wcześniej czułem się dobrze po takiej
  • Odpowiedz