Wpis z mikrobloga

Może ktoś streścić tą "afere"? Bo ciągle słysze "argumenty" bo tamten ma mało wyświetleń bo tamten jest toksyczny(bez żadnego wytłumacznia) bo tamten nie dostał współpracy bo tamten dostał bo tamten mnie wkleił na minaturkę xD .

#xayoo
  • 7
  • Odpowiedz
@Aokx: tldr xayoo nie lubi gimpera bo jest "sztuczny", pracuje z ago którzy #!$%@? Xayoo i robi beloud który nabija wyświetlenia na twitchu przez stronę główną przez co reklamodawcy płaca za puste wyświetlenia.
Ogólnie nie bylo to jak w dramie z ewronem gdzie Marcin mu nasrał na czoło bo w tej dramce Xayoo przyznał, że np. zgodził się na "poprawę wizerunku" żeby byli reklamodawcy na kanale AGO z którymi Xayowski miał
  • Odpowiedz
@Aokx: a no i trzeba wspomnieć, że całe XI reklamuje raid shadow legends czyli gierke która utrzumuje się z tego że ludzie się uzależniają i wydają siano na item shop, gdzie często nie dostają itemków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wspominając o tym, że przez nabijanie pustych refów(jedna osoba robi np. 20kont i 20tutoriali) nabijają się puste statystyki dla gierki.
O tym Gimper nie wspomniał, ale warto
  • Odpowiedz
@Aokx: przez rok mu obiecywali, że będą sponsorzy, rzut karłem, koks itp. a jak poszedł na spotkanie to prezes AGO mu powiedział że z #!$%@? spadł że chce 10k - cytuję "zaczął chodzić wokół mojego krzesła i podniesionym głosem dawał do zrozumienia, że jestem nikim" i mu jeszcze powiedział, że zna gościa z riotu który mu może bana dać XD
  • Odpowiedz
@PatrykxD5: ja tylko dodam, ich linia obrony odnosnie Raida wyglada tak, ze sponsor jest zadowolony, pozwala na autoplay, multikonta i giveawaye za nabijanie kont, nietrudno sie domyslic ze w takim wypadku Raid nie jest pelnoprawna gra tylko scamem i taki wlasnie produkt jest reklamowany wsrod widzow XI. A ten przyklad jest adekwatny w sprawie Beloud, bo tez psuje rynek reklamodawcow tylko ze poprzez zawyzone stawki reklamowe za pompowanie statystyk. Jedyne co
  • Odpowiedz