Wpis z mikrobloga

zagrożenie psychiczne lub fizyczne palenia marihuany?


@MadOMaMKruci: Jeśli pytasz o krótkotrwałe, to raczej nikłe, chyba że w ogóle nie wiesz jak zioło wygląda i ktoś ci wciśnie jakieś dopy, ale nie słyszałem o takich przypadkach. A jeśli chodzi o długotrwałe to cała masa zarówno psychicznych jak i fizycznych zagrożeń.
  • Odpowiedz
@MadOMaMKruci: jaracz często nie skojarzy, że to zioło może mu ryć banie więc chore jazdy tłumaczy jakimiś domestosami. Jest coś takiego jak syntetyczne kannabinoidy które rzeczywiście są gównem ale one różnią się troche działaniem od zwykłego zioła z tego co wiem.
  • Odpowiedz
@MadOMaMKruci: No z psychicznych takich popularniejszych to apatia, wrażenie bycia w "bańce", zwiększone ryzyko wystąpienia chorób psychicznych, depresja, zmiana w relacjach społecznych. Z fizycznych to przede wszystkim wszystko, co wiąże się z samym paleniem - wszystkie choroby układu oddechowego z rakiem włącznie.

Te rzeczy oczywiście przy długotrwałym używaniu - od jednego blanta raczej nic się nikomu nie stanie ;p
  • Odpowiedz
@MadOMaMKruci: No może i nie, a może ze skręta co weekend zrobi się skręt codziennie. A nawet i takie palenie powoduje już pewne zmiany, np. podświadome wybieranie takich znajomych i imprez, gdzie będzie palenie. Wszystko jest dla ludzi, tylko bądź świadomy zagrożeń i pamietaj o tym, obserwuj zmiany w swoim życiu.
  • Odpowiedz
@MadOMaMKruci: można na maczanki trafić. Raz na jednym festiwalu muzycznym gość mnie poczęstował blantem. Skręcał go przy mnie, pachniało jak normalnie zioło, wyglądało też jak normalne zioło. Ale faza po tym to był jakiś dramat. Także jak pierwszy raz ogarniasz coś z nowego źródła to nabij sobie fifke, spal z bucha dwa i zobacz czy jest ok.

Polecam stronkę: https://sin.org.pl/substancje/konopie/ nie tylko ten dział, ale ogólnie polecam się zapoznać
Albo (najbezpieczniejszy
  • Odpowiedz
@MadOMaMKruci: co do stanów lekowych i zbyt dużej fazy, mieszaj z cbd. Nawet możesz wcześniej zażyć cbd to zbija fazę.
@purplepulp: @OstatniGasiSwiatlo: maczane zioło może być np w syntetycznym thc, o ile proces jest dobrze przeprowadzony to po prostu zamiast 18% THC, może mieć 35%. W większości zostają resztki katalizatora lub rozpuszczalnika. Proces banalny, tani i prosty.

Dodatkowo cholerne pgr stosowane masowo w uprawach konopi, bo klient woli twarde
  • Odpowiedz