Wpis z mikrobloga

#papierosy chciałbym wydrukować sobie paczkę papierosów w oparciu o jedną z tych zawartych w grze Akane. Problem w tym, że nie znam się na papieroswach, bo sam nie palę. W grze występowały fajki o różnych smakach. Czy w polsce po usunięciu mentoli wszystkie paczki smakują tak samo? Fajnie byłoby dostosować paczki nie tylko wyglądem, ale i smakiem.
  • 15
@arturooo32: każda paczka ma swój opis i kolor ognia. Koloru wiem, że nie zmienię, ale kiedy widzę paczkę z opisem "poczuj górskie powietrze w swoich płucach" i papieros palący się na zielonkawo, to do głowy przychodzi mi smak zielonych orbit, czy innych gum do żucia. Są tam też smaki owocowe.
@ZenoChame: w Polsce już nie można kupić tradycyjnych smakowych fajek. Można kupić takie z kulką ale tylko do waloryzowania. Są za to wkładki smakowe. Wkładasz taki kartonik aromatyzujący do paczki i masz określony smak
@ZenoChame: pewnie z czasem smak uleci. Jak nie zerwiesz tej dolnej folijki to może dłużej się utrzyma ale jak za mocno przejdą smakiem to ciężko to będzie palić. Te aromaty są na prawdę intensywne. Co do smaków to jest ich dużo, ja palę ice ale próbowałem mango i jagodowe i są ok. Jest jeszcze jeden patent. Kulki do filtra. Trzeba taka kulke umieścić w filtrze a potem zgnieść przy paleniu i
@kutafonixor: może bym dał taką kulkę do filtra i nie zgniatał? Zależy mi na tym, żeby samemu z tego nie korzystać, ale w razie jakby przyszli znajomi/ktoś by potrzebował, to żeby mieć do poczęstowania takie bajeranckie