Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ArniHell: przecież sam możesz wybrać team? Auto wybór nie oznacza, że nie możesz go zmienić przed rozpoczęciem trybu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@masa88: @daray89: wiem że mogę. Tylko zaznaczanie 112 postaci jest wkurzające. Szkoda ze nie można ustawić sobie podstawowych teamów i żeby ciągle je brało :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lux666: ja ci clash mam inne postacie :/ Serio nie mogłem zrobić teamu który na ostatnim robiłem. Przez to nie przeszedłem friza na końcu. Muszę usiąść i wybrać postacie. Przypisać pod określoną zakładkę i później tylko tamte postacie wybierać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ArniHell: po jednym ustawieniu przy resecie clasha wybrane miesiąc wcześniej postscie zostają. A niektóre clashe wymagaja czasem zmian składu, później leci z górki
  • Odpowiedz
@ArniHell: może przyda ci się moje podejście. Praktycznie wszystkie clashe robię takimi samymi zespołami. Dbaj o to żeby każda kategoria była wielkością 7. Na każdego przeciwnika używam po prostu mono teamu zaczynając od najsłabszych jednostek. Jedyną rotację robie dla bossa tzn pierwszy i istatni przeciwnik są tego samego typu. Np jeśli jest to AGL to mam 28 jednostek typu TEQ w tym 21 STEQ i 7 ETEQ. A co do samego
  • Odpowiedz