Wpis z mikrobloga

Kisnę.... Oglądam bonus ...Nowa opowiada jak było na randce z Milchadem i tłumaczy, że był szampan i jedzenie ale nie korzystała z tego bo obawiała się, że będzie miała coś w zębach XD
Tak jak podczas gadania kiedyś o tych fotach co mogli sobie tam zrobić jak pamiątka z Zanzi bardzo przeżywała, że ona bez swojego fotografa to nie wie czy jej dobrze żuchwa wyszła na foto

ale sztuczna laska
#hotelparadise
  • 29
@crazy_frog: Niestety wychodzi na to że Vaneska też będzie niemrawa, chociaż chyba każdy z facetów chciałby zamienić swoją parę na Vaneskę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przynajmniej przyjemniej się na nią patrzy niż na Ohę czy Launo ale w sumie to nie jest wysoko zawieszona poprzeczka. XD
Po implantach miałaby blizny i o ile my moglibyśmy ich nie zobaczyć, tak tam dziewczyny na pewno by tego nie zostawiły bez uwag
@crazy_frog: to nie są implanty!
To zwisająca dupa jest.
Jak by miała implanty to ta dupa by sterczała na baczność cały czas bez względu na pozycje.

Julia z tego programu40vs20 miała implanty. To jak by jej dupsko ktoś helem napompował i i ten tyłek unosił do góry jak dwa balony
@tekoja: Kiedyś leciały w tvn te kliniki itp tam m.in. gdzie Ata z BB sobie cycki robiła i kiedyś pokazywano powiększenie pupy... zajawce widać było trochę bo potem mnie przed TV nie było na odcinku. I tam lekarz zapewniał, że nie będzie blizn. Ale sama ta operacja była niezbyt ciekawa i zastanawiało mnie jak potem sobie radzić w trakcie gojenia się
To jak sobie mogła wyćwiczyć pupę skoro jej tak poślady
@crazy_frog: Nie jestem ekspertem, ale nie wierze za bardzo w „nie bedzie blizn”. Wydaje mi sie, ze moga byc cienkie, male, ale slad zawsze jest, tak samo przy implantach piersi
@crazy_frog: ja tam mam kumpele co ma dupcie jakby ją sam Michał Anioł rzeźbił, no #!$%@? idealną w 100%. I skąd taką ma? A #!$%@? z nikąd XD cwiczyc nie cwiczy wcale, tylko cos tam czasami pobiega, zadnych operacji nie miała bo znam ją od malutkiego. Dziewczyna ma po prostu zajebiste geny. Od kad siegam pamięcią miała idealną figurkę. Jej mamusia siostra mamusi i siostra kumpeli tez tak wygladają. Takze u
@crazy_frog: obczaiłam ją na insta i ludzie jej pytają czy robila to czy to czy tamto i z tego co mówi to biust, pupe, usta i zęby ma swoje (). Generalnie jej wierze, ale nie moge zrozumiec jakim cudem ma urode takiej zrobionej, takie usta i tak idealne zęby. Co za geny. No ale na tym zapatrzeniu w siebie mimo wszystko traci :/