Wpis z mikrobloga

Z okazji dzisiejszych urodzin i 5 lat na Wykopie, organizuję MegaPepe #rozdajo ( ʖ̯)

Do wygrania:
50 naklejek z #pepe
Breloczek do kluczy z #pepe
4 podkładki ze #smutnazaba

Dodatkowo kolejna osoba, która zapostuje najbardziej plusowany mem z #pepe również dostanie breloczek!

Losowanie 13.10, zielonki out, wysyłka do paczkomatu lub odbiór w Warszawie

Powodzenia ()
Nawoja - Z okazji dzisiejszych urodzin i 5 lat na Wykopie, organizuję MegaPepe #rozda...

źródło: comment_1633875757ghlkuAm9ncVFcb0ecKQ220.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@100-TVarzyGrzybiarzy: Ej, ten mem jest smutny w huk. Wspomniałeś mi moją traumę (i nigdy nie chodziło o awanturę o cukierki...). Zastanawia mnie czemu tak często widuję ludzi, którzy z tego drwią, albo uważają, że to okej. Umniejszanie traumy, czy co? Bo ciężko mi uwierzyć, że jakikolwiek dorosły człowiek, który był lany przez rodziców kablami, pasami, smyczami, uważa dziś, że to były odpowiednie środki wychowawcze. Jakoś nie mieści mi się w głowie
  • Odpowiedz
dobrze się uczyłem i byłem pomocny to ani razu nie byłem lany pasem.


@100-TVarzyGrzybiarzy: Ja też. Powód znajdzie się zawsze, raczej związany z osobą wyżywającą się, bo o to w tym chodzi najczęściej, a nie o żadne wychowanie. Ludzie reagujący taką agresją to ludzie upośledzeni emocjonalnie (zwykle przez swoją rodzinę jako dzieciak), ale nie potrafiący się do tego przyznać. Bo tak łatwiej. Standard.
  • Odpowiedz
@Jainapl: tak jest, brat źle się uczył, chciałem mu pomagać a i tak ciężko było. Zawsze jak rodzice bili brata albo krzyczeli to płakałem obok niego i starałem się odciągać rodziców:( ale co może 10letnie dziecko:( teraz wyprowadziłem się, mieszkam sam i wolę wynajmować mieszkanie i nie mieć nic pieniędzy niż z nimi mieszkać:( Do tego pamietam wszystko od 5roku życia i nie mogę zapomnieć, bo co sobie pomyśle o dzieciństwie
  • Odpowiedz